יום שלישי , יולי 27 2021

MSolutions מעדכנת את מכשיר הבדיקה MS-TestPro

: MSolutions שחררה ממשק משתמש שעוצב מחדש למכשיר ה MS-TestPro, אינטואיטיבי יותר, עם חוויה טובה יותר למתקיני AV וטכנאים גם יחד, עם יכולות זמינות אשר מפשטות ומאיצות את תהליכי הבדיקה וההסמכה

MSolutions מעדכנת את מכשיר הבדיקה MS-TestPro, AVmaster
הטסטר של MSolutions (תמונה - אתר MSolutions)

מתקינים ימצאו תפריט ברור ונגיש יותר. מסך הבית מציג כעת את האפשרויות המרכזיות, עם חזות משופרת המובילה את המשתמש בתהליכי בדיקה ואחרים, מהר יותר. למשתמשים יש גישה ישירה לכל האפשרויות המתקדמות והמשופרות, אם דרך ממשק המכשיר או ממשק ה WEB (מבוסס דפדפן) במחשב.

צוות הפיתוח של MSolutions עדכן יישומים קיימים עם יכולות חדשות המשפרות את כל תהליך העבודה. זה כולל כמובן את ה Log Analyzer הפופולרי אשר כעת מאפשר למשתמשים לבחור מבין שמונה משכי זמן לבדיקה, או לקבוע זמן מותאם אישית (עד 24 שעות).

השיפור המשמעותי ביותר נמצא בבדיקת ההסמכה (Certification). כעת מתקינים יכולים להשתמש בפרטי הלקוח והאתר ולהפיק מיד דו"ח בדיקה במסמך PDF המוכר. בעבר, לקוחות נדרשו לשמור את פרטי הדו"ח ולהמירם מחוץ לממשק המשתמש, מה שהוסיף צעדים נוספים להפקת הדו"ח והאריך את התהליך כולו.

"כל הנוגע לממשק המשתמש כעת פשוט יותר, אם בממשק מסך המגע או בניווט בממשק ה WEB במחשב" אמר אלירן תורן, מנכ"ל MSolutions. החשוב ביותר הוא ריענון כל ממשק המשתמש בהסתמך על משוב איכותי מהמתקינים, המשתמשים ב MS-TestPro בעבודה יומיומית באתרי לקוחות סביב העולם."

MSolutions מאפשרת ללקוחות עסקיים וביתיים לבצע בדיקה ולהעריך את הממשק החדש וחווית המשתמש במדמה (סימולטור) ייחודי באתר החברה.

השורה התחתונה: ממשק המשתמש החדש זמין מיידית ומעוצב כדי להקל את תהליכי הבדיקות של פרויקטי HD-BaseT, HDMI ו AVoIP. כל לקוחות MS-TestPro יכולים לשדרג לממשק המשתמש החדש דרך אפשרות עדכון הקושחה (firmware), בעת שלקוחות עם הממשק הישן יכולים לעבוד ישירות עם MSolutions על תכניות שדרוג.

המאמר מתורגם מתוך אתר AVNetwork ונכתב במקור ע"י כותבי אתר AVNetwork

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל