"ExtronNAV Pro® AV over IP אידיאלי ליישומים מחדר הישיבות, דרך כיתת הלימוד ועד לחדרי הבקרה המתקדמים ביותר.  מדובר בפתרון over IP היחיד ללא פשרות להפצה ומיתוג של אותות וידאו, שמע ו-USB באיכות גבוהה בזמן אמת ע"ג רשתות IP ארגוניות סטנדרטיות".

Extron

באמצעות מרכיב ה-codec ® PURE 3 הייעודי של אקסטרון, ה NAV מספק ביצועים פורצי דרך עם וידאו ללא אובדן נתונים על גבי IP ברזולוציות של עד 4K/60 עם דגימת כרומה 4:4:4 והשהיה נמוכה במיוחד. התוצאה היא איכות תמונה מדויקת החיונית להצגת תכנים מתקדמים בעסקים, חדרי מצב ובמוסדות להשכלה גבוהה. כל decoder מסדרת NAV מצויד בטכנולוגיית ™ 4KVector  המוגנת בפטנט של היצרנית כדי להבטיח איכות תמונה ללא תחרות עבור יישומי 4K התובעניים ביותר. 

באקסטרון, אבטחת מידע מקבלת דגש משמעותי כבר בשלבי תכנון המוצר ובאה לידי ביטוי מלא ביישום בפועל.  כל נקודות הקצה של ה NAV תומכות בתקן 802.1X כמתחייב במרבית היישומים. בנוסף, תעבורת וידאו, שמע ונתונים, עוברת באמצעות פרוטוקול מאובטח בזמן אמת (SRTP) עם הצפנת AES-128. כל ההודעות בין מערכות הבקרה מסדרת Extron Pro לבין מערכות ה NAV מאובטחות באמצעות SSH דרך הצפנת AES-256, כך גם הודעות הבקרה בין system manager NAVigator לבין מקודדי ומפענחי NAV. ואם לא די בכך, סדרת NAV מאומתת בתקן FIPS 140-2 כדי להבטיח ביצועים בתשתיות המידע והרשת המאובטחות ביותר. 

 
NAV E 501 - Extron

מערכות NAV משולבות באופן מלא עם מערכות הבקרה מסדרת Extron Pro כדי ליצור  את פתרון Pro AV over IP  החזק, המאובטח והקל ביותר לשימוש בשוק. הגדרות המערכת כוללות גם את ה Key Minder, אשר מנהל משא ומתן ומתחזק אימות HDCP רציף בין התקני התוכן והתצוגות כדי להבטיח מיתוג מהיר, ו- EDID Minder®, המנהל תקשורת EDID בין ההתקנים השונים כך שפורמטי וידאו מועדפים מועברים תמיד בצורה נכונה ואמינה מהמקור לתצוגה/מכשיר היעד. ניתן גם לייצר ולהגדיר EDID מותאם אישית למערכת NAV עבור יישומים מיוחדים.

מערכות NAV כוללות גם מגוון רחב של תכונות Pro AV מתקדמות. טכנולוגיית Extron WindoWall® מאפשרת שילוב של מסך מלא והגדלת תמונה על פני צגים מרובים. הגדרות מוגדרות מראש של WindoWall מספקות דרך מהירה וקלה לתפעול משטח התצוגה (Canvas) של קיר הווידאו בין 'סידורי' תמונה שונים. NAV Pro AV over IP תומך גם ביכולות מתקדמות של תחנת עבודה KVM מלאה הכוללת עד ארבעה צגים במערך 1×4 או 2×2 בשליטת עכבר ומקלדת. ניווט SmartGlide™ KVM Switching מספק מיתוג בין מקורות של מקלדת ועכבר בצורה אוטומטית, מהירה וחלקה בהזזת העכבר בלבד מתצוגת תחנת עבודה אחת לאחרת, SmartGlide™ מאפשר גם הדגשת מסגרת מסך פעיל בכל רגע נתון לטובת מיקוד תפעולי של העמדה. 

לבסוף, סדרת NAV תומכת בתקן AES67 audio over IP, ובכך מספקת יכולת העברת שמע ע"ג הרשת ללא תלות באות הוידאו אליו הוא משויך בתאימות עם כלל סדרת מוצרי ה Dante של Extron כמו גם מול מעבדי DSP ומגברי Dante של יצרנים נוספים.

יכולות אלה, בשילוב רבות אחרות כדוגמת הגדרה ותחזוקה גבוהות במיוחד ותפעול ידידותי למשתמש הקצה, הופכות את סדרת ה NAV לאידיאלית עבור יישומים מגוונים מחדר הישיבות/הדרכה ועד ליישומים מתקדמים בסביבת mission critical. 

ערן גבעון - Extron

ערן גבעון, מנהל אזור אקסטרון ישראל: "כחברת AV עם 40 שנות ניסיון בתעשייה, הצלחנו למנף את הידע שלנו כדי לייצר את פתרון מיתוג AV/KVM האולטימטיבי. מערכת ה NAV מתוצרתנו מדגימה זאת, ומשלבת בצורה חלקה יכולות וידאו, שמע ו-USB מבלי להתפשר על ביצועים ויכולות תחזוקה. אנו מקבלים משוב חיובי על ה-NAV ממשתמשי קצה ולא פחות מכך מחברות האינטגרציה המציינות את קלות ההתקנה, הגדרת המערכת ויכולות האינטגרציה עם מערכות היקפיות. לקוחותינו מוזמנים ליצור קשר עם צוות אקסטרון ישראל להדגמה של המערכת בסניף מודיעין או לכל מידע נוסף".

 
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG