שבת , דצמבר 4 2021

NEC וברייט-סיין ישתפו פעולה כדי להציע ללקוחות פתרונות שילוט משולבים

לפי החברות החבילות, המשלבות את השילוט הדיגיטלי של NEC עם נגני המדיה של ברייט-סיין, יוצעו לערוצים בהנחות משמעותיות

NEC וברייט-סיין ישתפו פעולה כדי להציע ללקוחות פתרונות שילוט משולבים, AVmaster
השילוט הדיגטלי המסחרי של NEC שיוצע עם נגני המדיה של ברייט-סיין (תמונה: NEC)

 

חטיבת פתרונות התצוגה של NEC, המציעה פתרונות שילוט דיגטילי מסחריים (NEC Display Solutions), הכריזה על תוכנית שיתוף פעולה עם ברייט-סיין (BrightSign). במסגרת שיתוף הפעולה הזו יוצעו פתרונות משולבים של שתי החברות שיורכבו מההצעות של NEC יחד עם נגדי המדיה של ברייט-סיין. מדובר, על פי NEC, באחד השיתופים הראשונים שנבטו מתוכנית השותפים שלה, ובמסגרת הזו יוצעו הנחות משמעותיות לערוצים.

במסגרת ההצעות המשותפות תציע NEC את סדרות C ו-V של התצוגות הדיגיטליות שלה יחד עם נגן המדיה HO523 של ברייט-סיין שמציע תמיכה ב-Series 3 LS, תואם OPS ומאפשר תצוגה ברזולוציית HD. חבילות אלו יוצעו בהנחות באמצות מספר שותפות ערוציות.

"ל-NEC יש רקורד מוכח של עבודה עם שותפים משלימים כדי לספק פתרונות ברמה עולמית באמצעות הערוץ. ברייט-סיין היא חברה פעילה בתוכנית השותפים שלנו, ועבדנו יחד בהזדמנויות רבות. הצעה זו היא עוד מאמץ להביא לשוק פתרונות אמינים שמציעים תמורה גבוהה לכסף", אמר ריצ'ארד האטון, מנהל בכיר בשיווק ערוצי ב-NEC.

לפי החברות חבילות אלו מותאמות עבור רוב צרכי השילוט הדיגיטלי, והן יוצעו עם תמיכה מלאה של NEC וברייט-סיין לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט.

"ברייט-סיין היא המובילה הגלובלית בתחום נגני-המדיה לשילוט דיגיטלי, ו-NEC יש היא מותג שמוכר היטב בתעשייה. פתרונות 'מוכנים לעבודה' אלה נבנו על בסיס המחויבות המשותפת שלנו לאיכות ולאמינות, ואנו מצפים שהם יתקבלו היטב על ידי מקצועני ה-IT וה-AV", אמרה אן הולנד, סגנית נשיא לשיווק בברייט-סיין.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל