תומס קורנלי- קרדיט נוטניקס

חברת נוטניקס הכריזה על תכונות ואפשרויות פריסה חדשות של AHV המתאימות באופן אידיאלי לסביבות ארגוניות בקנה מידה גדול

נוטניקס (NASDAQ: NTNX), מובילה במחשוב היברידי מרובה עננים, הכריזה בכנס החברה .NEXT המתקיים בברצלונה על אפשרויות ותוכניות פריסה חדשות של פלטפורמת הווירטואליזציה Nutanix AHV במטרה לסייע ללקוחות במודרניזציה מהירה של תשתיות. החידושים שמים דגש על שימוש חוזר בהשקעות קיימות בחומרת שרתים, תוך הוספת גמישות רבה יותר בפריסה כדי לענות על צרכי עומסי עבודה וניהול עלויות שונים. בנוסף, החברה הכריזה על יכולות חדשות ב-Nutanix AHV Hypervisor המאפשרות לחזק את העמידות ולתמוך בפריסות בקנה מידה ארגוני רחב היקף, באופן המסייע ללקוחות המחפשים פלטפורמת וירטואליזציה וקונטיינרים חדשה. 

אפשרויות פריסה חדשות של Nutanix AHV

נוטניקס הכריזה על יכולות חדשות של שרתי AHV, שנמצאות כעת בפיתוח, כדי לסייע בייעול העברות הלקוחות לנוטניקס מפתרונות אחרים. החברה עובדת במשותף עם סיסקו להסמכת שרתי להב אחודים – UCS של סיסקו כחלק מהשותפות האסטרטגית בין נוטניקס וסיסקו. פונקציונליות חדשה זו תאפשר לארגונים לייעד מחדש שרתים קיימים שנפרסו, כולל שרתי להב, כדי להפעיל את ה-Hypervisor Nutanix AHV. יכולת זו תתבסס על ארכיטקטורת נוטניקס עם שרתים למחשוב בלבד המחוברים ל-HCI או לשרתים עבור אחסון בלבד. נוטניקס גם תרחיב את היכולת להריץ AHV על מגוון רחב של תצורות קיימות וחדשות העובדות עם שותפי OEM לאורך זמן.

 

בנוסף, נוטניקס תתמוך בתצורות רבות של vSAN ReadyNode הפופולריות ביותר כדי לסייע ללקוחותיה לפשט את המעבר לפתרון תשתית הענן של נוטניקס באמצעות ה-Hypervisor AHV על ידי הפעלת שימוש חוזר בחומרה קיימת. היכולת לעשות שימוש חוזר בחומרה קיימת, כמו גם הרחבת אפשרויות החומרה למחשוב בלבד, יכולות לסייע בהפחתה דרמטית של עלות הבעלות הכוללת (TCO) עבור לקוחות המעוניינים לבצע מודרניזציה של התשתית שלהם.   

 

Nutanix AHV מפשטת את החוסן הדיגיטלי ואת הפריסות בקנה מידה ארגוני

נוטניקס הכריזה גם על יכולות חדשות שיסייעו לארגונים להגן על עומסי העבודה של AHV והנתונים שלהם מפני התקפות סייבר, כמו גם לספק זמן פעולה מרבי עבור יישומים קריטיים בפריסות מרובות אתרים. נוטניקס שיפרה את יכולת Secure Snapshot שלה כדי לחזק את עמידות חוסן הסייבר של הפלטפורמה עם בקרת אישור חדשה מרובת משתתפים עבור פעולות שונות כדי להגן מפני גורמים זדוניים ותוכנות כופר. בנוסף, Nutanix AHV תשפר את פתרון הרפליקציה שלה עם תמיכה בהתאוששות מאסון מרובה אתרים (DR) כדי לעזור ללקוחות להתאושש במהירות רבה יותר משני כשלים באתר בו זמנית. פונקציונליות חדשה זו עשויה להועיל ללקוחות הכפופים לחוק החוסן התפעולי הדיגיטלי (DORA) שייכנס לתוקף עבור ארגוני שירותים פיננסיים באיחוד האירופי בשנת 2025. הלקוחות יוכלו להריץ את המערכות הגדולות והקריטיות ביותר שלהם על פתרון פלטפורמת הענן של נוטניקס וליהנות מפעולות פשוטות יותר וממודל הפעלה היברידי מאוחד מרובה עננים.

 

"אנו נרגשים לעבוד עם השותפים שלנו כדי להרחיב את יכולת הפריסה של Nutanix AHV לשרתי מחשוב בלבד מעבר לשרתי  HCI מסורתיים, ולהאיץ עוד יותר את האימוץ של הפלטפורמה על ידי לקוחות ארגוניים המעוניינים לפשט את הפעילות ולהגביר את עמידות הסייבר", אמר תומאס קורנלי, סמנכ"ל מוצר בנוטניקס. "השנה החברה חוגגת 10 שנים להשקת Nutanix AHV Hypervisor עם התמקדות מתמשכת בחדשנות כדי לספק את פלטפורמת הווירטואליזציה והקונטיינרים הארגונית הטובה ביותר".

 

"בזמן שלקוחות מתחרים במודרניזציה של התשתית שלהם עבור היישומים התובעניים ביותר שלהם, אנו משתפים פעולה עם Nutanix כדי לאפשר לשכבת הווירטואליזציה -AHV לפעול על יותר תצורות שרתים מאי פעם, החל מהיצע של שרתי הלהב של Cisco המובילה בתעשייה", אמר ג'רמי פוסטר, סגן נשיא בכיר בסיסקו. "שירות זה יספק ללקוחות משותפים של סיסקו ונוטניקס יותר אפשרויות בחירה כשהם מחפשים מודרניזציה של מרכזי הנתונים שלהם".

 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG