חברת TechLogix Networks השיקה את פיתרון הקולבוריישן החדש Share Me באינפוקום 2017

Share Me™ יושק במהלך Infocomm 2017

חברת TechLogix Networks האמריקאית, יצרנית ומפתחת פתרונות לתחום ההתקנות המיוחדות ולתחום ה-Pro AV, תשיק את ספינת הדגל שלה בתחום הקולבוריישן בתערוכת Infocomm 2017, ה-Share Me™.

"שוק חדרי הקולבוריישן מניב 100 מיליארד דולר בשנה, אולם הוא גם בעיית מיליארד דולר", כך הסביר קמרון סמית' (Cameron Smith), מנכ"ל TechLogix. לדבריו "למעלה מ-20% מהפגישות הארגוניות מתחילות באיחור כאשר 88% ממשתתפי פגישות אלו מביעים תסכול מהטכנולוגיה, המוערכת בלמעלה מ-37 מיליארד דולר של פרודקטיביות אבודה (lost productivity)". חברת TechLogix כאמור עיצבה את סדרת ה-SM בכדי להתמודד עם בעיות אלו.

"אנו מבינים כי קולבוריישן מוצלח דורש טכנולוגיה ידידותית למשתמש" המשיך סמית'… "בכנות, טכנולוגיית חדרי ישיבות היא לרוב מגושמת ומסובכת מדי. מטרתנו הייתה לעצב פלטפורמה המאפשרת לכל אחד, ללא תרגול או ניסיון קודם, להיכנס לחדר ולתפעל את המערכת בתוך דקה. מוצרי Share Me הוכיחו כי הם מצליחים בכך".

סדרת ה-SM מפשטת את חווית המשתמש לחיבור יחיד עבור המחשבים הניידים והטאבלטים ושני כפתורים לשליטה על אותות המדיה כאשר יחידת החיבור והכפתורים מחוברים לפלטה עגולה המאובטחת לכל משטח שהוא. חווית המשתמש מאפשרת שיתוף משלושה מכשירים – טאבלטים או מחשבים ניידים באמצעות שני כפתורים בלבד: כפתור הדלקה וכיבוי עבור הלמסך וכפתור “Share Me” הבורר את תוכן האותות מהמכשירים המחוברים אליו.

קולבוריישן, חברת TechLogix Networks השיקה את פיתרון הקולבוריישן החדש Share Me באינפוקום 2017, AVmaster מגזין המולטימדיה

מחיר יחידת Share Me מתחיל ב-449 דולר לדגם הזול ביותר בסדרה. מבקרי אינפוקום – ניתן לצפות בפתרונות החברה בביתן #3981

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל