יום ראשון , אפריל 11 2021

SyncPro – ניטור חדרי Zoom בקלות ובמהירות

חברת SyncPro מדווחת על הוספת תמיכה במערכות Zoom Rooms בפלטפורמת ה-CloudOS אותה היא מפתחת. 

SyncPro – ניטור חדרי Zoom בקלות ובמהירות, AVmaster

חברת SyncPro, המפתחת פתרון ניהול וניטור בענן (CloudOS) לסביבת העבודה המודרנית, הכריזה בשבוע שעבר על תמיכה מלאה בניטור מערכות Zoom Rooms. לדברי החברה, האינטגרציה החדשה מתבצעת באופן מאובטח, ישירות מול Zoom בעזרת אפליקציה ייעודית.

CloudOS הינו פתרון הענן של SyncPro לניהול וניטור פתרונות Audio-Video, Unified Collaboration ו-Digital Signage ממגוון יצרנים. הפתרון תומך היום בניהול וניטור של ציוד ממגוון יצרנים שונים, בהם Crestron, Zoom, BrightSign ואחרים, ולדברי החברה יצרניות נוספות מפתחות התממשקות לשירות הענן החדש בעזרת ה-API הקיים.

ההתממשקות החדשה ל-Zoom מאפשרת ניטור מלא ובזמן אמת של כל חדרי ה-Zoom, וזיהוי מידי של תקלות תקשורת בחדר, או ניתוק של אחד האמצעים פריפריאליים בחדר (מצלמה, מיקרופון, רמקול או מסך שליטה). מאחר והממשק מתבצע ישירות מול זום, אין תלות ביצרן הציוד בו נעשה שימוש לטובת ה-Zoom Room, מה שמאפשר גמישות מלאה עבור הלקוחות.

במטרה לאפשר פתרון הוליסטי ללקוחותיה, מתממשקת פלטפורמת ה-CloudOS גם עם מערכות ניהול תקלות מובילות, בהן ServiceNow, ConnectWise ו-Jira Service Desk, וכן עם פלטפורמת צ'אט ארגוני מובילות כגון Microsoft Teams ו-Slack, כך שצוותי Help Desk יכולים להיות מעודכנים בזמן אמת בעת תקלה.

אודות SyncPro

SyncPro הינו סטארטאפ ישראלי אשר הוקם ע"י עומר ברוקשטיין, לשעבר סמנכ"ל טכנולוגיות ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל, ובוריס דינקביץ', לשעבר היזם והמנכ"ל של חברת 500Tech. החברה מפתחת מערכת ענן (CloudOS) לניהול, ניטור והתקנה פשוטה של אמצעי IoT ממגוון יצרנים לסביבת העבודה המודרנית.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל