קרדיט - לנובו

לנובו מכריזה על שני פתרונות שיעזרו לעסקים לשדרג בקלות רבה יותר מרחבי התוועדות לכדי מרחבי ועידות וידאו מנוהלים שתומכים ב-Teams Rooms של מיקרוסופט. ThinkSmart Tiny Kit ו-ThinkPad Universal USB-C Smart Dock – ThinkSmart Edition של לנובו מאפשרים למשתמשים להניע שיתוף עבודה חכם ובמקביל לספק למנהלני IT את התועלת של מרחבי פגישות מנוהלים.

בימים שבהם העבודה ההיברידית ממשיכה לצמוח, עסקים נדרשים להתמודד עם אתגר נוסף – הפיכת מרחבי מפגש לחכמים יותר. לפי ההערכות, יותר מ-43% מהעובדים שעובדים מרחוק מרגישים שאין להם פתרון מלא. בנוסף עולה מהמחקר כי בפחות מ-8% מחדרי הישיבות ברחבי העולם יש פתרון וידאו. זו הסיבה שחברות מחפשות דרכים לשפר את פתרונות הוידיאו במטרה לענות על צרכי העובדים ושל מחלקות ה-IT המשרתות אותם.

"ThinkSmart Tiny Kit ותחנת העגינה של ThinkSmart הם פתרונות ברמת כניסה להפיכת מרחבי פגישות למקומות שמספקים חוויות אודיו/וידאו טובות יותר, תוך הוספת יכולת ניהול עורפית שתאפשר תמיכת IT", אומרת שאנון מקיי, מנכ"לית עסקי שיתוף הפעולה החכמים בלנובו.

ThinkSmart Tiny Kit של לנובו

ThinkSmart Tiny Kit של לנובו הוא פתרון שכולל את ThinkCentre M70q Gen 4, ThinkSmart Controller ו-ThinkSmart USB HDMI Capture, שביחד מאפשרים תצוגה יחידה בחזית החדר בשילוב אודיו/וידאו ברמה מקצועית. זהו פתרון מיטבי עבור לקוחות המחפשים דרך קלה לשדרוג מחוויית פגישות המבוססת על פתרונות bring your own device (BYOD) – פתרונות לחדר ישיבות שאינם מנוהלים, הדורשים מחשב של משתתף כדי להניע את הפגישה – לכדי חוויה המבוססת על Teams Rooms של מיקרוסופט.

באמצעות כוח המחשוב בחדר שתומך בפגישה, משתמשי ThinkSmart Tiny Kit יכולים ליהנות מהתכונות המתקדמות של Teams Rooms, כגון הצטרפות בנגיעה אחת ובחירה ב-Front Row. כערכה מודולרית, לקוחות יוכלו להוסיף ציוד היקפי מורשה כמו ThinkSmart Bar 180 ו-ThinkSmart Cam כדי למטב את חוויות הפגישה. עבור לקוחות שרוצים לשדרג ולגשת לתכונות נוספות בחוויות Teams Rooms של מיקרוסופט, ThinkSmart מציעה מספר התקני Teams Rooms מוסמכים, כולל ThinkSmart Hub, ThinkSmart One ו-ThinkSmart Core.

ThinkSmart Tiny Kit נתמך בידי ThinkSmart Manager, הקונסולה הקניינית של לנובו המספקת לצוותי IT את היכולת לפרוס, לנטר ולפתור תקלות בהתקני ThinkSmart מממשק יחיד, ללא קשר למצב או מיקום ההתקנים. הפתרון מאפשר למנהלי IT לבדוק את מצב החדר, להוסיף מכשירים חדשים ומשתמשים חדשים, כמו גם לצפות בכל המשתמשים הפעילים, לבדוק אם יש עדכונים ולאתחל התקנים. ThinkSmart Manager מזהה בעיות באופן אוטומטי, כך שצוות ה-IT מקבל הודעות מיידיות בזמן אמת על בעיות קריטיות, עוד לפני שהמשתמשים יכולים לדווח עליהן.

ThinkPad Universal USB-C Smart Dock – ThinkSmart Edition

תחנת העגינה של ThinkSmart היא פתרון ברמת הכניסה לעסקים שרוצים ללכוד ולנתח נתונים על השימוש בחדר ונתונים אחרים, לטובת השקעות טכנולוגיות אסטרטגיות עתידיות, תוך שמירה על יכולת התפעול ההדדי והגמישות של חדר BYOD. תחנת העגינה החכמה הזו, שמגיעה מהקופסה עם ThinkSmart Manager Basic, מאפשרת למנהלני IT להשיג תפקודיות ברמה של חדר מנוהל.

תחנת העגינה של ThinkSmart מצוידת במגוון גדול של יציאות, תפקודיות באפיון הדור הבא של הכנס והפעל, יכולות הטענה מהירה, ועוצמה שמספיקה להתקנת עדכוני קושחה קריטיים באופן ממוכן. תחנת העגינה של ThinkSmart מציעה בנוסף מערכת ניהול כבלים חדשנית שמרחיקה את כל הכבלים מהדרך וננעלת כדי למנוע ניתוק כבלים בטעות. זה מאפשר למשתתפים בפגישה לחבר במהירות את הניידים שלהם באמצעות כבל יחיד ומאורגן.

באמצעות השילוב של יכולת תפעול הדדי מבוססות תקשורת מאוחדת (UC) (Teams, Zoom, Webex, Google Meet וכיוצא בכך) עם גמישות בסגנון הכנס-הפעל, תחנת העגינה של ThinkSmart מאפשרת בעזרת כבל אחד לחבר משתמשים להתקני אודיו-ויז'ואל מקצועיים באיכות חדר ישיבות ותצוגות בפורמט גדול לטובת פגישות של קבוצות בחדר ישיבות או מרחבי פגישות.

זמינות ותמחור 

ThinkSmart Tiny Kit של לנובו יהיה זמין במחצית השנייה של 2024 החל מ-999 אירו.

ThinkPad Universal USB-C Smart Dock – ThinkSmart Edition יהיה זמין במחצית השנייה של 2024 החל מ-349 אירו.

שירות ותמיכה

ThinkSmart Tiny Kit מגיע עם שנת תמיכת פרמיום של לנובו, שמספקת גישה לטכנאים 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה.

מוצרי המחשוב של ThinkSmart, כולל ThinkSmart Tiny Kit של לנובו, מוגנים באמצעות תכונות אבטחה פרואקטיביות בכל שכבה. Lenovo ThinkShield מספק שקט נפשי מקצה לקצה וכולל אבטוח של רשתות אספקה, הגנה מתחת לרמת מערכת ההפעלה ופתרונות ממערכת ההפעלה לענן.

מפרטים 

Lenovo ThinkSmart Tiny Kit (ThinkCentre M70q Gen 4)

 

Processor

Intel® i3 Raptor Lake

 

Memory

16GB (8GB x 2 SoDimm)

 

Storage

256GB5

 

OS

Windows 11

 

HDMI

1 x USB® Based HDMI-In, 1 x HDMI-Out 8k @ 30

 

USB

5 x USB-A® (5 x USB 3.2)

1 x USB-C® (1 x USB 3.x Gen 2)

 

Wireless

WIFI 6E

 

Ethernet

1 x vPRO Gbe LAN

 

Mounting

External VESA

 

Dimensions (L x M x H)

179 x 36.5 x 182.9 millimeters 

7.0 x 1.4 x 7.2 inches

 

Weight

1.32 kg (2.6 lbs) 

 

ThinkPad Universal USB-C Smart Dock – ThinkSmart Edition 

Solution

USB-C® DP Alt Mode

Microsoft Azure Sphere

Connectivity 

1 meter USB-C Cable

Video Port

2 x Display Port 1.4

1 x HDMI 2.0

USB Port

3 x USB-A® 3.2 Gen 21 (10 Gbps, 1 x always on charging)

2 x USB-A® 2.01

1 x USB® Type-C (10 Gbps, 5V/3A)

Video Resolution

Maximum:  4K2

Number of Displays

Maximum:  3

Audio

Stereo / Microphone Combo

Maximum Charging to Notebook

60W

Compatible OS

Windows 10 and Above

Dimensions (L x M x H) 

171 x 80 x 30 millimeters

6.73 x 3.15 x 1.18 inches

Weight

Starting at 0.51 kg (2.5 lbs)

Kensington Lock Slots

1 x K-lock Slot

1 x NanoSaver Lock Slot

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG