Avaya בוחרת בפלטפורמת שיתוף הפעולה מונעת הבינה מלאכותית של Zoom- Zoom Workplace, לשילוב עם Communication and Collaboration Suite של Avaya בכדי לעזור לארגונים לדמיין מחדש את עבודת הצוות

Zoom ו-Avaya הכריזו על שותפות אסטרטגית שנועדה לספק חוויות שיתוף פעולה משופרות לארגונים גלובליים. כחלק מהשותפות, Avaya בחרה ב-Zoom Workplace – פלטפורמת שיתוף הפעולה מונעת הבינה המלאכותית של Zoom, כולל Meetings, Team Chat, Scheduler, Whiteboard, Spaces ועוד – שתשולב ב-Communication & Collaboration Suite של Avaya כדי לספק ללקוחות דרך חבילה חדשה ויעילה לנהל את סביבות התקשורת ותזרימי העבודה שלהם.

בנוסף, Avaya תציע את הפתרון המשולב של Zoom Workplace ותספק חווית שיתוף פעולה משופרת לבסיס הלקוחות שלה, שכולל כמה מהלקוחות הארגוניים הגדולים בתעשייה.

הוספת ערך לחדשנות ללא הפרעה

לקוחות Avaya יכולים להרוויח ערך נוסף מההשקעות הקיימות שלהם בענן הפרטי של Avaya והפתרונות בהתקנה מקומית, ובמקביל למנף את חוויית המשתמש והממשק של Zoom כדי להניע את צורכי שיתוף הפעולה שלהם.

"הארגונים של היום מבקשים להפיק תועלת מהחידושים האחרונים המונעים בידי בינה מלאכותית כדי לעזור להשיגה בידול, האצרה וצמיחה כל זאת תוך שילוב רמות ביצועים חדשות עם שיבושים מינימליים למערכות הליבה הקיימות", אמר אלן מאסרק, מנכ"ל Avaya. "באמצעות שיתוף הפעולה עם Zoom, אנו יכולים לעמוד בהבטחה 'חדשנות ללא הפרעה' ללקוחות Avaya, ולספק ערך מוסף לארגונים באמצעות חוויות שיתוף פעולה ברמה עולמית בתוך פלטפורמת Avaya".

"Zoom הוא פתרון שנבנה כדי להציע מוצר מתוחכם אך קל לשימוש, וכאשר הוא התרחב כדי לכלול עוד מאות מוצרים ותכונות, כמו גם בינה מלאכותית יוצרת שמשולבת לאורך כל הדרך, אספקת חוויית משתמש יוצאת דופן היא עדיין הליבה של מה שאנחנו, ומשהו שאנחנו ממשיכים להשקיע בו רבות", אמר אריק ס. יואן, מייסד ומנכ"ל Zoom. "לקוחות ושותפות כמו Avaya ממשיכים לחפש פתרונות Zoom כדי לתפעל את צורכי שיתוף הפעולה שלהם בגלל החדשנות בקצב מהיר של החברה, ובגלל שזה פשוט עובד. אנו נרגשים לספק את אותה חוויה לאלפי לקוחות Avaya שייהנו מדרך פשוטה אך רבת עוצמה לשתף פעולה".

שיתוף פעולה משופר עם Zoom ו-Avaya

לקוחות קיימים של Avaya ישמרו על השקעותיהם בפתרונות ובמכשירים של Avaya תוך שהם נהנים מפלטפורמת שיתוף הפעולה מבוססת הבינה המלאכותית של זום, Zoom Workplace.

העבודה המשותפת, השותפות של זום ו- Avaya נועדה לספק פתרון משותף שיספק חוויית משתמש משופרת לשיתוף פעולה עבור לקוחות Avaya, כולל:

*יכולת פעולה הדדית בין פלטפורמות ומכשירים, המאפשרת למשתמשים לעבוד ב-Zoom Workplace תוך מינוף ההשקעות הקיימות שלהם בפתרונות Communication & Collaboration Suite של Avaya – Avaya Aura ו-Avaya Enterprise Cloud – מבלי להפריע להשקעות בהתאמות אישיות, זרימות עבודה או תשתית קיימות.

*גישה ל-Zoom AI Companion, העוזרת הדיגיטלית הגנרטיבית של Zoom בתחום הבינה המלאכותית.

*פתרונות שיתוף פעולה כגון Zoom Team Chat, Zoom Scheduler, Zoom Whiteboard, חללים גמישים ועוד.

חוויית Avaya החדשה וחוויית Zoom Workplace המשולבת ויכולת הפעולה ההדדית של המכשירים יהיו זמינות ללקוחות Avaya ברחבי העולם בחודשים הקרובים. פרטים נוספים על הפתרון המשותף יפורסמו בהמשך האביב.

 

הצהרות צופות פני עתיד

הודעה זו לעיתונות מכילה במפורש ובמשתמע "הצהרות צופות פני עתיד" כמשמעותן בחוק הרפורמה בליטיגציה פרטית בניירות ערך משנת 1995, כולל הצהרות לגבי היתרונות הצפויים של Avaya בשימוש בזום כפלטפורמת שיתוף הפעולה הבלעדית שלה ותכונות המוצר וההשקעות. במקרים מסוימים, באפשרותך לזהות הצהרות צופות פני עתיד לפי מונחים כגון "לצפות", "להאמין", "להעריך", "לצפות", "להתכוון", "עשוי", "אולי", "לתכנן", "פרוייקט", "יהיה", "יהיה", "צריך", "יכול", "יכול", "לחזות", "פוטנציאל", "יעד", "לחקור", "להמשיך" או השלילי של מונחים אלה, וביטויים דומים שנועדו לזהות הצהרות צופות פני עתיד. מטבען, הצהרות אלה כפופות לאי-ודאות וסיכונים רבים, לרבות גורמים שאינם בשליטתה של זום, שעלולים לגרום לתוצאות, ביצועים או הישגים בפועל להיות שונים באופן מהותי ושלילי מאלה הצפויים או המשתמעים בהצהרות, כולל אלה המתוארים תחת הכותרת "גורמי סיכון" ובמקומות אחרים בהגשות האחרונות של זום לרשות ניירות ערך,  כולל הדוח הרבעוני שלה על גבי טופס 10-Q לרבעון הפיסקאלי שהסתיים ב-31 ביולי 2023. הצהרות צופות פני עתיד מתייחסות רק למועד פרסום ההצהרות ומתבססות על מידע הזמין לזום בעת אמירת ההצהרות ו/או על תום הלב של ההנהלה נכון לאותה עת ביחס לאירועים עתידיים. זום אינה נוטלת על עצמה כל מחויבות לעדכן הצהרות צופות פני עתיד כדי לשקף אירועים או נסיבות לאחר התאריך שבו נעשו, למעט כנדרש על פי חוק.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG