חברת Barco הודיעה על שדרוג של מוצר המצגות האלחוטיות WePresent WiPG-1600. המודל החדש מתאים לחיבורים חוטיים ואלחוטיים, ולכן משתמשים יכולים לעבור בין פתרונות רשת שונים – LAN חוטי, LAN אלחוטי, או שילוב ביניהם על פי הצורך.

פתרונות רשת נוספים הם לא הבונוס היחיד. ה- WiPG-1600 החדש הוסיף כלי הדרכה על המסך,  לוח וירטואלי ואפשרות הפצה של משתמש אחד לרבים, מה שמאפשר לתוכן זהה להופיע בארבעה מסכים נוספים בו-זמנית.

WePresent - מוצר מצגות אלחוטיות של חברת Barco, WePresent – מוצר מצגות אלחוטיות של חברת Barco, AVmaster מגזין המולטימדיה

ניתן להציג קבצים בנגן המדיה ללא צורך במחשב, ב Mac, בהתקנים ניידים, או Power over Etherne, מה שמאפשר מיקום מכשיר גמיש יותר. זאת מכיוון שאין צורך במתאם חשמל. בחברת Barco מאמינים כי בצורה כזאת הווידאו סטרימינג מונע מצב של מסך קפוא ובכך מבטיח שיתוף חלק יותר של התכנים.

התכונות החדשות יחד עם אבטחה אלחוטית משופרת ויכולת חוצת פלטפורמות (Windows MacOS, Chrome OS, Android, iOS וכן תמיכה ב- Air-Play) נחשבות להתפתחות מעניינת, בזמן שחברת Barco מתחילה להניע את המוצר WePresent ממצב של חברה נפרדת לחברת המותג – Barco.

מקור: http://www.ravepubs.com/barco-wepresent-upgrade-wireless-presentation-system/

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל