הפתרון של WolfVision מתבסס מצד אחד על חיבור אלחוטי קל לתפעול אך מצד שני כולל את כל הטכנולוגיות והציוד המתקדמים שניתן למצוא בחדרי וועידה מודרניים.

תמונה - WolfVision

חברת WolfVision האוסטרית (מיוצגת בישראל על ידי "גולדטק מערכות") הכריזה על פתרון כולל (All In One) לחדרי וועידה אשר עושה שימוש ביחידה מרכזית לחיבור חוטי או אלחוטי של ציוד מהבית בשם Cynap

Cynap תומכת בחיבור של עד ארבעה התקנים חיצוניים במקביל, מאפשרת להזרים סרטונים או מדיה באמצעות נגן Web וכוללת גם לוח וירטואלי (Whiteboard) וכתיבת הערות (Annotations). מלבד זאת היא כוללת תוכנת ניהול ללוחות זמנים והזמנת חדרים. ההמלצה של WolfVision היא לעשות שימוש בפתרון בחדרי ועידה קטנים ובינוניים עד 10 משתתפים לחוויית שימוש אופטימלית.

גרסה משודרגת של Cynap בשם Cynap Pro מאפשרת לעשות שימוש בכניסת HDMI נוספת על מנת לחבר עד 4 מכשירים נוספים. המסך הנוסף יכול לשמש להכנת המצגת או החומרים השונים לפני שמעבירים אותם אל המסך המרכזי. על מנת להתחבר למערכת ניתן לעשות שימוש ברוב פלטפורמות השיתוף מבוססות ה-Web או באפליקציית vSolution של החברה.

מעבר ליחידה המרכזית, WolfVision מספקת גם חומרה ייעודית לחדרי וועידה הכוללת מצלמה חכמה ברזולוציה של 4K, מיקרופונים העושים שימוש בטכניקה למיקוד האודיו (Beamforming) וסינון רעשי רקע ורמקולים מובנים תוצרת פוהן הגרמנית.

 

פשטות היא שם המשחק

הפתרון של WolfVision ללא ספק מרשים, אך הוא ממש לא היחיד מסוגו בשוק. לאחרונה רואים עוד ועוד פתרונות לחדרי וועידה שמטרתם היא לפשט את היכולת להתחיל בשיחות וועידה באמצעות ציוד בייתי עם כמה שפחות כבלים. 

לדעתנו אין ספק שמגמה זו תלך ותתעצם ככל שיותר חברות ועובדים יעברו למודל של עבודה היברידית במהלכה העובדים לא נמצאים במשרד כל ימי השבוע, וגם כאשר הם כבר מגיעים למשרד, הם ממש לא רוצים להתחיל לבזבז זמן על התקנות וחיבורים.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG