לא רק פתרון וידאו - הסייען של Zoom

קרבות ענן- Zoom משיקה פלטפורמת קולבורציה, ה AI כבר בפנים. יצרנית הענן שעלתה על מסלול מטאורי מאז אותה מגיפה עולמית, מאותגרת מהגדלת האחיזה הארגונית היות והיא איננה פלטפורמת פעילות אורגנית. עכשיו כן ?

● Zoom Workplace המתוגברת במגוון כלי AI, תשפר את הפרודוקטיביות של צוותי עבודה – כשהכל קורה בתוך חווית זום מותאמת אישית חדשה.
● עוד בהכרזה: 40 חידושים נוספים בפלטפורמה, כולל תכונות חדשות של Zoom AI Companion עבור טלפון זום, צ'אט צוות ומרכז שירות הלקוחות
● חידושים ב- Zoom Contact Center שכוללים תכונות AI משופרות כמו גם תובנות שיסייעו לעסקים לחזק את קשרי הלקוחות ולהעצים את עבודת סוכני המכירות. 

גם ממשק משתמש חדש. תמונה - יח"צ

"Zoom Workplace בתגבור עוזר הבינה המלאכותית שלנו, שכבר הוכיח עצמו בשינוי דפוסי עבודה וחיסכון בזמן, תסייע בפתרון בעיות אמיתיות של לקוחות במסגרת פלטפורמה אחת והכל תחת אותה ׳חוויית Zoom׳ שהמשתמשים סומכים עליה ואוהבים אותה," אומרת סמיטה האשים, מנהלת המוצר הראשית ב-Zoom.

לדברי האשים, Zoom ממשיכה לשפר את ביצועי הבינה המלאכותית בפלטפורמה שלה, תוך שיפור של העוזר הדיגיטלי. כך, הרחבה בשם Ask AI Companion תסייע למשתמשים להתכונן ליום העבודה שלהם בסביבה של Zoom . השירות החדש ייכלל ללא עלות נוספת עבור המשתמשים המורשים. 

Ask AI Companion יאסוף, יסנתז וישתף מידע מפגישות זום, דואר, צ'אט צוות, הערות, מסמכים ועוד. Ask AI Companion גם יעזור להכין את המשתמשים לפגישות, לסכם פגישות, להציג פריטי פעולה רלוונטיים, לנסח סדר יום ולסכם שרשורי צ'אט ואימייל, כמו גם מסמכים. במהדורה מאוחרת יותר לאחר ההשקה הראשונית הכלי החדש יוכל למשוך תוכן רלוונטי מיישומי צד שלישי נבחרים (אם הלקוח יבחר לאפשר אותם) כדי להיות מועיל אפילו יותר.

טלפון Zoom המתוגבר ב- עם AI Companion יוכל לספק סיכום כתוב לאחר השיחה ואת השלבים הבאים, כדי שהמשתמשים יוכלו להתמקד בשיחה במקום לרשום הערות. אם הם מחמיצים שיחה חשובה, תעדוף לתא הקולי יעזור להעלות הודעות דחופות, להעביר אותן לראש התור, וחילוץ משימות תא קולי יספק משימות מהודעות קוליות כדי לעזור למשתמשים להבין את השלבים הבאים מבלי להקשיב לכל הודעה קולית. 

פלטפורמת שיתוף הפעולה Zoom Workplace המופעלת על ידי AI, תספק חידושים נוספים שיעזרו לעסקים לתכנן מחדש את עבודת הצוות ולהקל על שיתופי פעולה. לדברי האשים, Zoom Workplace תמשיך להיות פלטפורמה פתוחה המאפשרת בחירה ללקוח. ממשקי ה-   API וה- SDK של Zoom ולמעלה מ-2,500 אינטגרציות ב-Zoom App Marketplace מקלים על הלקוחות לשלב את Zoom בטכנולוגיה קיימת או לשלב את האפליקציות המועדפות על המשתמשים ב-Zoom.

עם הצגת Zoom Workplace, חושפת החברה חווית משתמש מרעננת, כולל ממשק משתמש חדש, סרגל כלים פגישות פשוט ואפשרויות התאמה אישית. למשתמשים תהיה היכולת לבחור מתוך ארבעה ערכות נושא צבע באפליקציית Zoom , לטובת התאמה אישית. גם למארחי שיחות תהיה גם הזדמנות להתאים רקע לפגישה וירטואלית בהתאמה אישית לתחושה או למיקוד של הפגישה.

עבור פגישות Zoom, המשתמשים יראו לשונית פגישות חדשה באפליקציית Zoom שתאפשר להם לשתף פעולה לפני, במהלך ואחרי פגישות. היישום תומך בתצוגות לוח שנה מסורתיות ומשמש כמקום מרכזי לניהול סדר יום, הקלטות ונכסים משותפים אחרים כגון מסמכים והקלטות חכמות. המערכת גם תדע לבדה להדגיש דוברים פעילים. כך,  תאורת דיוקן המופעלת על ידי AI תעזור להאיר את פני המשתמשים בתאורה לקויה, ורקעים וירטואליים שחוללה הבינה המלאכותית יאפשרו למשתמשים ליצור רקעים מותאמים אישית.

עבור ארגונים, הניווט במשרד יהיה קל מתמיד עם הצגת לשוניתWorkspaces , המספקת גישה ל- Workspace Reservation עם איתור מקומות ישיבה וניהול מבקרים ישירות מאפליקציית Zoom Workplace. 

כאשר מסך אחד אינו מספיק, המשתמשים יוכלו להרחיב את חדרי זום עם מכשיר נלווה למסך נוסף שישתף פעולה עם אודיו ווידאו. עבור לקוחות Workvivo , אינטגרציה חדשה עם Zoom Rooms תספק את היכולת להציג לוחות מחוונים של Workvivo TV ב-Zoom Rooms ללא צורך בכניסה ידנית לכל מסך. השילוב של Workvivo Zoom Rooms צפוי להיות זמין בקיץ 2024.

Zoom Contact Center כבר כולל AI Companion ו-AI Expert Assist ללא עלות נוספת, כשניתן יהיה לבחון את ההתקשרויות החיות של אנשי המכירות עם לקוחות, תוך בחינה של איכות השיחה בזמן אמת, קבלת תמלילים חיים וסיכומי שיחות. עסקים אף יוכלו להרחיב את ערוצי התקשורת הדיגיטלית שלהם כך שיכללו שיחות  WhatsApp ודוא"ל נכנס – מצב שיקל על הסוכנים להגיב ללקוחות מהר וממוקד.

הפתרונות החדשים יהיו זמינים במהלך אפריל ומאי 2024.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG