נושא האבטחה של רשתות ומערכות תקשורת אשר פועלות באופן אלחוטי בעולם הוועידות, חשוב לצרכנים בכמה אופנים. ראשית, בשל סוג השיתוף שנעשה בזמן שיחות וועידה- תוך שימוש בטכנולוגיות שיתוף בזמן אמת, המשתמשים מסתכנים בחשיפת מידע מסווג, מעבר לאנשים שהורשו לצפות במסמכים או הקבצים המשותפים. 

חברות אשר משתמשות במותגים של ציוד וממשקי וועידות, צריכות היום לנווט סביב מדיניות האבטחה שלהן, ולהתאים אותם לסביבת התקשורת אשר מוטמעת במשרדים ובנוסף לסנן את הציוד הנכון לאבטחת הסודיות של הקבצים המשותפים.

בנוסף, מומלץ שמנהלי ה IT בחברות יבדקו את הגדרות האבטחה של כל מכשיר אשר מחובר און ליין בסביבת העבודה, על מנת למנוע זליגה של חומרים. אי מתן תשומת לב לעניין האבטחה, פותח דלת לכניסה ויציאה לא מבוקרת של נתונים ברשת הוועידה של הלקוחות או גישה לסביבת הוועידה הדיגיטלית ולנתונים המשותפים בה בידי גורם זר.

 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל