אזול מציעה PC זעיר שמיועד לשימוש בתעשיית השילוט הדיגיטלי

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Access 3 – מחשב PC קטן ממדים לשליטה בתכנים של שלטים דיגיטליים (תמונה: Azulle)

 

Access 3, מחשב ה-PC הזעיר החדש של אזול (Azulle), הוא מחשב בתצורת PC on Stick אותו מייעדת החברה לשימוש כפתרון לשליטה בתכנים שמוצגים בשלטים דיגיטליים. מדובר במכשיר המוסיף תמיכה בשידור תכנים ברזולוציית 4K, לעומת פתרונות קודמים של החברה, וכן מוסיף חיבור אתרנט עבור תרחישים בהם השילוט המבוקש נמצא במרחק חיבור כבל מרשת מקומית.

המחשב מצויד במחבר HDMI המאפשר לחבר אותו ישירות לכל כניסה מתאימה בכל תצוגה או מסך, ובכל מקרה החברה מספקת בקנייה גם כבל הארכה. התצורה הזו מאפשרת בעצם להסתיר את המחשב מאחורי המסך, ובכל זאת לשלוט בו באמצעות חיבור אלחוטי או חיבור מקלדת ועכבר באמצעות כניסות ה-USB שלו – שגם מאפשרות כמובן לחבר אליו התקני אחסון כדי להעביר תכנים חדשים. יש גם חריץ microSD לשימוש דומה, אם כי באמצעות כרטיס זיכרון.

Access 3 זמין במספר תצורות במחירים שנעים בין 150 ל-360 דולרים, והוא מגיע עם Windows 10 Pro או עם Windows 10 IoT Enterprise ומי שרוצה יכול גם לבקש להתקין את Ubuntu, הפצת הלינוקס הפופולרית יחסית. ניתן לבחור מעבד כפול ליבה או מרובע ליבות של אינטל (Intel) וכן האם לצייד אותו בנפח אחסון של 32 או 64 גיגה-בייט, בהתאם לתצורת המעבד הנבחרת. גם זיכרון ה-RAM ניתן להתאמה דומה והוא מוצע בנפח של 2/4 גיגה-בייט. מבחינת קישוריות הוא תומך בבלוטות' 4.0.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל