אירוע שישי של קרסטרון ישראל בסימן של המשך צמיחה והתפתחות

ביום רביעי האחרון (31-10-18) קיימה קרסטרון את הכנס השנתי שלה במלון הילטון בתל אביב במה שהפך להיות נקודת המפגש של תעשיית ה AV כולה, רק שהפעם אפשר היה כבר לראות נציגות מכובדת מעולם ה IT

, AVmaster מגזין המולטימדיה
רונן ברוקשטיין פותח את היום (צילום- איוימאסטר)

אולם כנסים מלא מפה לפה במלון הילטון תל אביב, אחרי ארוחת בוקר VIP אליה הוזמנו היועצים המובילים בתעשיה ואנחנו פוגשים בקהל המוזמנים מגוון ייחודי של לקוחות, אינטגרטורים ושותפים עיסקיים. איזור המבואה של אולם הכנסים נתמלא בחוויית האירוח האופיינית לקרסטרון, (Crestron) אשר נשמרת לאורך השנים תוך רמת ביצוע קפדנית ודקדוק ניכר בפרטים הקטנים, החל מהאירוח המכובד וכלה במיצגים המתקדמים שהיו זמינים לא רק לצפיה אלא גם להתנסות.

את האירוע פתח רונן ברוקשטיין, מנכ"ל קרסטרון ישראל, אשר שיתף את האורחים על הישגי החברה בישראל עם 800% אחוזי גדילה בשש השנים האחרונות, צמיחה במספר העובדים ובשטחי המשרדים הממוקמים בכפר סבא. עוד סקר מנכ"ל החברה את המספרים של קרסטרון העולמית, שיתף על האסטרטגיה של החברה, אשר כוללת בין היתר שיתופי פעולה עם המותגים המובילים בעולם, המשך פיתוח פתרונות הוליסטיים לשיתוף אופטימלי בין עובדים, ארגונים ולקוחות וקינח במשפחות המוצרים של קרסטרון שתהיינה בפוקוס בשנה הקרובה.  

, AVmaster מגזין המולטימדיה
עומר ברוקשטיין מארח את אנשי התעשייה (צילום- איוימאסטר)

לאחר מכן עלו לבמה עומר ברוקשטיין, CTO ב-Crestron ישראל וקור ביידורקן (Kor Baydurcan) – מנהל בכיר ב-Crestron R&D להציג בפני הקהל את תפישת חלל העבודה המודרני והדרכים בהן קרסטרון מתמודדת עם אתגרי תפישה זו, וכיצד, על ידי היענות לאתגרים אלו קרסטרון למעשה מובילה את שוק ה-AV.

בסיפור על אחד מפרויקטי האדריכלות הבולטים יותר במרכז העסקים עזריאלי שרונה, תיאר עומר כי לא היה זה מספר הפרויקטים הרב שבחרו בקרסטרון שהפתיע אותו, אלא כיצד דרישות השוק וחלל העבודה המודרני מכתיבים ומחייבים התאמה לקצב חדש ממה ששוק ה-AV הורגל אליו. בקרסטרון מזהים את חלל העבודה המודרני כמורכב משלושה אלמנטים: 

המקום עצמו – חדרים בגדלים שונים לשימושים שונים

המשתמשים – כיום שלושה דורות עובדים זה לצד זה ולכל אחד גישה שונה לטכנולוגיה

הטכנולוגיה – צריכה להתאים לגודל החדר, לסוג השימוש ולהיות נגישה לכל אחד מהמשתמשים השונים

עד כמה השתנו חללי העבודה ? אם בתפישה המסורתית היו חמישה סוגי חללי עבודה שונים, הרי שהיום ישנם כעשרים סוגי חללי עבודה שונים והדרישה היא כי חווית המשתמש תהיה זהה ורציפה בכולם.

קרסטרון נענתה לאתגר עם אקו סיסטם טכנולוגי פרי פיתוחה, שילבה זרועות עם שותפים מובילים כדוגמת סמסונג, LG, מיקרוסופט ועוד, ויחד איתם יצרה פתרון איכותי, חווית משתמש אחידה לכל החדרים בארגון וניהול רוחבי ברמת IT, כלומר: כל רכיב AV יוגדר, ינוהל ויזכה לתמיכה מרחוק כאילו היה רכיב IT לכל דבר. בעוד משפט זה אינו חדש לאלו מכם המגיעים מעולמות ה-IT ומכירים אותם היטב בתחום טלפונית ה-IP, מחשבים אישיים ועוד – זו בהחלט תפישה חדשנית ואף מהפכנית בתחום ה-AV.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
כמה עשרות שנות וותק במרפסת של הילטון תל אביב (צילום- איוימאסטר)

על מנת לבסס פלטפורמה יציבה ועמידה אשר תוכל לשרת את לקוחותיה ושותפיה של קרסטרון, הוקם ענן myCrestron כבר בשנת 2014 אשר שירת לקוחות בתחום הביתי ונבנה בשרתי Azure של מיקרוסופט. למעלה מ-200 שרתים תומכים את שירותי הענן של קרסטרון כיום לתחום הביתי והמסחרי, וכ-20 מיליון הודעות עוברות בין רכיבי קרסטרון המגוונים לבין הענן כל יום. בהמשך נוספו יכולות כדוגמת Crestron Voice אשר פועל מול שרתי Amazon ומאפשר ללקוחות להשתמש ב-Alexa (העוזרת הוירטואלית של Amazon) לתפעל את מערכות ה-AV אשר בביתם בפקודות קוליות. 

השלב הבא אשר החל בהשקה מצומצמת ביולי 2017 היה הנגשת ענן ה-Xio של קרסטרון למגזר העסקי. בחברה רצו להבטיח כי פלטפורמת הענן שלהם תספק מענה מהיר ויציב אשר יוכל לשרת מספר רב של לקוחות ורכיבי AV בצורה מאובטחת, מהירה ויציבה. בתחילה נרשמו מוצרים מובילים כדוגמת ה-Mercury, ה-DMPS, מעבדי השמע מסדרת AVIA  וכמובן גם פתרונות ה-AV Over IP – NVX. 

ענן ה-Xio מצמצם בצורה משמעותית את זמן ההתקנה באתרי הלקוח, ולמעשה ניתן להגדיר את הציוד להפעלה ולהתאים אותו מהרגע שיצא מהמפעל ועוד לפני שהגיע לאתר הלקוח. כל מה שנשאר הוא לחבר את הציוד לחשמל, לחבר אליו כבל רשת וההגדרות כבר יישלחו מהענן. לאחר מכן המוצר יהיה מוכן להפעלה, יירשם וינוהל מפלטפורמת ה-Xio. 

לבסוף, הוסיפה קרסטרון כלי ניתוח המרכזים את נתוני השימוש מהרכיבים השונים ומציגים אותם בצורה המאפשרת למשתמש להבין בדיוק איזה חלל היה בשימוש, כמה זמן, איזה שירות הופעל הכי הרבה ואיזה אינו פעיל כלל ומכאן להבין לאיזה כיוון הולך הארגון, אילו פתרונות אשר יושמו באים לידי שימוש ואילו יש לשפר או להטמיע שנית.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
מליאה מלאה (צילום- איוימאסטר)

בחלקה השני של ההרצאה הציגו קור וברוקשטיין לקהל את סדרת ה-Flex החדשה, פתרונות Unified Communication & Conferencing המתאימים לכל חלל, בהתאם לתפישת חללי העבודה המודרניים עליהם דובר בפתיחה. ה-Flex מותאם לעבודה מול פלטפורמות ועידות שונות כגון Zoom, Skype for Business וגם Microsoft Teams אשר הושקה לאחרונה.

בסדרת ה-Flex ניתן למצוא מענה למשתמש הבודד עם טלפון IP מתקדם הכולל מסך מגע, מיקרופון ורמקול, ערכות סאונדבר בתצורת All In One – מצלמה, מיקרופון ורמקול לחדרים קטנים-בינוניים וגם את ה-UC Engine – מנוע ועידה המריץ את אפליקצית הועידות ואילו מחוברים המצלמה, מיקרופון ורמקול כאשר ניתן לשלב בו רכיבים שונים על מנת להתאימו לחדר בצורה אופטימאלית.

בסיום החשיפה הטכנית הוסיף עומר ואמר כי לשלושת פלטפורמות הועידות שצויינו מעלה מתווספת גם יכולת אנליטיקה, זו תדווח על כמות ועידות שבוצעו, סוג הועידה (קולית בלבד או כולל ווידאו) ועוד.

אנחנו שמענו תגובות נלהבות מאורחים שנהנו מכנס מפנק, מקצועי ומעשיר. 

 
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

קרא עוד »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל