אפליקציית המציאות הרבודה של NBA הזניקה את הצופים בבית הישר לתוך המגרש

תמונות - NBA

אפליקציית המציאות הרבודה של ה-NBA שהושקה בשנה שעברה לאייפונים ולפני משחקי הפיינל השנה גם לאנדרואיד, נתנה לצופים את ההזדמנות לחוות את המשחקים דרך עיני השחקנים באמצעות יצירת שער כניסה וירטואלי זהה לזה שדרכו נכנסו השחקנים למגרש.

 דרך השער, שהוקרן על גבי מסך המכשיר הנייד, הצופים יכלו לראות את התדרוכים האחרונים שקיבלו השחקנים לפני המשחק. בקטע אחר באפליקציה, נראה גם אנתוני דיוויס מהניו-אורלינס פליקנס מבצע הטבעה מפלצתית מול עיניו של אחד מהצופים במיקום טוב במיוחד. קטע נוסף הציג הטבעה במהלך שמירה על מגרש מלא (Full Court Press) בו הכדור נזרק דרך עיני הצופה  הישר אל הסל.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה

סגנית נשיא התפעול של המדיה הדיגיטאלית ב-NBA, מליסה רוזנטל ברנר אמרה כי ב-NBA מקווים שהאוהדים ישתמשו באפליקציית המציאות הרבודה במסגרת משחקי הגמר בשביל לקבל זווית צפייה ייחודית על האירוע הגדול של השנה.

אם מתחשבים בכך שזוג כרטיסים לצד המגרש עולים יותר מ-25,000 דולר, מדובר בחלופה לא רעה  בכלל…

בנוסף להשקת האפליקציה הזו, השיקו ב-NBA אפליקציה מיוחדת למשקפי המציאות המדומה Magic Leap אותן הדגים שחקן ה-NBA האגדי שאקיל אוניל

, AVmaster מגזין המולטימדיה
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל