יום שישי , דצמבר 3 2021

חברת Extron Electronics פתחה באופן רשמי סניף בישראל

חברת Extron Electronics פתחה באופן רשמי סניף בישראל, AVmaster
בניין חברת אקסטרון בפארק הטכנולוגי במודיעין

חברת Extron Electronics פתחה באופן רשמי סניף בישראל. סניף החברה אשר ממוקם בפארק הטכנולוגי במודיעין, מצטרף לעשרות סניפים נוספים של החברה ברחבי העולם ונועד לחזק את נוכחות החברה בישראל ולהרחיב את סל השירותים הניתנים ללקוחותיה בהיבטים הבאים: קיום הדרכות והסמכות רשמיות על מוצרי ופתרונות החברה, עריכת ימי עיון ללקוחות וליועצים, הדגמת פתרונות ומוצרים, קיום פגישות עבודה, תמיכה מקומית ופעילויות נוספות. סניף החברה בארץ נבנה על פי הסטנדרטים המתקדמים ביותר הנהוגים בכל משרדי החברה הפזורים בעולם והוא מביא לידי ביטוי את מקצועיות החברה ופילוסופיית הטריפל S הידועה שלה: Support, Service & Solutions

 

חברת Extron Electronics פתחה באופן רשמי סניף בישראל, AVmaster
חדר הדרכה במשרדי אקסטרון ישראל

אחד מהשינויים המשמעותיים שיבואו לידי ביטוי כבר בשבועות הקרובים הוא ביצוע הסמכות לפתרונות ולמוצרים של החברה כאן בארץ ובשפה העברית. ההסמכות ייעשו על פי תכנית הלימודים הכלל עולמית בחלוקה לקבוצות מוצרים, כאשר משך זמן הסמכה ממוצעת נע בין יומיים לשלושה.

מנהל אזור ישראל באקסטרון מר ערן גבעון, מסר ל-AVMaster: "אנו גאים להיות חלק ממערך החברה ועצם העובדה ש Extron בחרה להקים כאן סניף שיאפשר לנו באופן מוגבר ומוחשי להעלות את המודעות למגוון הפתרונות הרחב והאיכותי שלנו, זוהי ללא ספק התפתחות חיובית מאד גם לשוק ה AV בישראל".

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל