אקסטרון וזום הודיעו על שיתוף פעולה כדי לספק חוויית שיחות ועידה חלקה ונוחה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
החומרה של אקסטרון הממשק של זום (תמונה: Extron)

 

אקסטרון (Extron) הודיעה על שיתוף פעולה חדש שלה עם חברת זום (Zoom Video Communications) כדי להרחיב את יכולות הבקרה והשליטה שמציעה החברה לחדרים עם הממשקים של זום, תוך ששתי החברות מספקות יחד חוויית משתמש מתקדמת וקלת שימוש עבור שיחות ועידה, שיתוף וגם כאמצעי בקרה לשיטה ביכולות ה-AV של כל חדר ישיבות או מרחב התוועדות. המטרה של שיתוף הפעולה הוא לייתר את השימוש בהתקני מיתוג ייעודיים ולהציע בקרה נוחה באמצעות iPad של אפל (Apple) או לוח מגע של אקסטרון עצמה, ובכל מקרה לעשות זאת עם הממשק המוכר של Zoom Rooms.

"אנחנו מאוד שמחים לספק מגוון טכנולוגיות משלימות וניתנות להתאמה ללקוחות שאימצו את השימוש ב-Zoom Rooms. היכולת לשלב את קלות השימוש בתקשורת הוידאו של זום עם העוצמה של מערכות הבקרה של אקסטרון יביאו הזדמנויות יוצאות מן הכלל לקבלת החלטות בכל רחבי הארגון", אמר קייסי הול,סגן נשיא לשיווק ומכירות גלובליות באקסטרון לאחר החתימה על הסכם שיתוף הפעולה.

שיתוף הפעולה אמור להביא רמה חדשה של נוחות לשליטה מרכזית בכל התקני האודיו והוידיאו, התאורה, הווילונות ועוד, ולפי הצורך שנקבע עבור כל חדר. כן יאפשר שיתוף הפעולה לספק יחד עם GlobalViewer Enterprise לספק יכולות אנליטיקה וניהול, וכאמור תוך כדי חווית ממשק אחידה לכל שימושי המערכת.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל