איך אתם אוהבים את הכדורגל שלכם?

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - rAVepubs

הכל התחיל ברדיו – מיליוני אנשים מרחבי העולם היו נצמדים באופן קבוע למקלטי הרדיו ומאזינים למשחק שקוריין במקצועיות על ידי השדרנים מהמגרש שנתנו למאזינים להרגיש כאילו הם שם בעצמם, לפחות עד כמה שניתן. הדמיון המשיך לעבוד עד סוף שנות ה-30, בהן סוף סוף המאזינים נהפכו לצופים בזכות אירוע הספורט הראשון ששודר בטלוויזיה; משחק בייסבול רגיל שנהפך לסימבולי בזכות אותו שידור מיוחד. כמה שנים עברו, עד שאירוע ספורט חגיגי נוסף נכנס לשידור, הלא הוא השידור בצבע. הדשא הוא ירוק, אבל רק ב-1955 ידעו עד כמה. שנה לאחר מכן זכינו לקבל גם את ההילוך החוזר, שנראה לנו כחלק אינטגרלי מהמשחק וכאילו היה שם מעולם. השנים  עברו וב-1998 כבר קיבלנו את  הקווים הדיגיטליים, והרי שהיום אנחנו כבר אחרי ה-HD  הרגיל, שידורי תלת המימד וכרגע נמצאים בעידן ה-4K (אל דאגה, גם הוא יוחלף בעידן חדש).

מה עוד נותר לחדש?

הכל פתוח, וכולם רוצים לקחת חלק. חברות רבות חושבות, יוזמות ועובדות על הדבר החם הבא. המטרה ברורה: הצופים רוצים וצריכים להרגיש כאילו הם חלק מהמשחק היישר מהספה בבית. איך עושים את זה? כרגע אחד הפיתוחים המעניינים בשוק הוא מוצר ה-PanaCast Live, מוצר מתקדם המולבש על ראש הצופה ונותן לו חויית צפיה מקיפה וניידת. מה בתפריט? וידאו באיכות 4K, בזווית של 180 מעלות ואפשרות תלת מימד. הכדור הוא עגול, ואנחנו נמצאים בפתח של מהפכה טכנולוגית של ממש. אתם מוכנים למשחק? 

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל