מהפיכה אמיתית על הפרק- תחום מלונאות החמישה כוכבים מבין (ומעודד) את חשיבות השילוב בין תוכן אישי, קלות ובטיחות התפעול וכמובן מכשיר טלוויזיה איכותי, עבור חוויית החופשה. וכן, זה הולך לקרות גם בישראל. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

נייג'ל בייטסון, EVP בחברה היצרנית אוטרום, פגש את אביעד כהן לשיחה על עתיד החוויה המלונאית והוא ממש פה מעבר לפינה- האם רשתות בתי המלון יעשו את הצעד הראשון באופן שיימנע מהן תלות ומגבלות בהמשך?

אוטרום הנורבגית מתמקדת בתחום ה'הוספיטליטי'; בתי מלון, יאכטות, בתי חולים וכל מקום אשר מארח Over night. לדברי בייטסון, ההתמחות של החברה היא בתחום המסכים המנוהלים שזה אומר מסכי טלוויזיה, שילוט דיגיטלי וכמובן ה Middleware (תווכה) המחברת בין החומרה לתוכנות השונות. 

אסטרטגיית היציאה (לחופשה)

על השאלה מהו פתרון האוטרום מיראג' עונה בייטסון כי מדובר בפלטפורמה מבוססת ענן אשר משנה את כללי המשחק ככל שזה קשור לחווית האורחים. היא עובדת עם כל המסכים המלונאיים החכמים של שלושת הגדולות- LG, פיליפס וסמסונג, וכמובן כל פתרונות התוכנה היושבות בענן ומאפשרת תפעול פשוט ויעיל להנהלת וצוותי המלון. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

למה אוטרום מיראג'?

בייטסון מונה מספר יתרונות. הוא מדגיש כי הפתרון של אוטרום מאושר על ידי רשתות בתי מלון מובילות רבות בעולם, מדבר על התחזוקה הפשוטה: "שילוב של ארכיטקטורת הענן עם המסכים החכמים מייתר התקנות של קופסאות שונות", וחוזר על קלות התפעול והיציבות. 

הוא מוסיף כי לתפעול מלא של המערכת מועברת לצוותים הדרכה קצרצרה ופשוטה ומדגיש את התועלות אותן מבקשת אוטרום להגיש לאורח: "מה שבאמת חשוב הוא לאפשר לאורח את החוויה שהוא באמת רוצה אשר כוללת שיתוף התוכן שלו על המסך הגדול תוך אבטחת מידע מלאה. האורח ככל הנראה ב Log In לחשבונות השונים שלו במכשיר הטלפון החכם. באמצעות QR קוד פשוט המערכת מבצעת אוטנטיקציה והתכנים מועברים למכשיר הטלוויזיה הראשי בחדר. 

"כך יכול האורח לדפדף בתמונות, לצפות ביוטיוב או בנטפליקס האישי שלו ובמידת הצורך אף לקרוא מיילים או לסיים משימות הקשורות לעבודה ביעילות ובמהירות במידת הצורך". 

בייטסון אומר כי מאחר והטלוויזיות המלונאיות חכמות קיימת אפשרות לעשות שימוש באפליקציות המובנות במסך אולם במידה והאורח מבצע כניסה לסביבת העבודה שלו הוא יכול להיות שקט ורגוע היות וה Log Out  נעשה בלחיצת כפתור ובמידה והאורח שכח – הוא יתבצע אוטומטית עם הצ'ק אאוט. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
צבי זוסמן - מנכל מבט מסכים וזרועות (תמונה - מבט)

צבי זוסמן, מנכ"ל חברת מבט מסכים וזרועות, המפיצה הבלעדית של אוטרום בישראל: "פתרון המיראג' של אוטרום הינו פתרון מתקדם המאפשר לרשתות בתי המלון ניהול יעיל של פלטפורמת שידור יציבה המנגישה חוויה אמיתית לאורחים וחיסכון אדיר בתחזוקה. התכונות של הפתרון מביאות ערך רב לבתי המלון בין אם ישירות ובין אם לצד הסכמי השידור שלהם מול ספקיות התוכן העיקריות בישראל, יס והוט". 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל