כתבות נוספות בנושא

חברת קרמר אלקטרוניקה מרחיבה פעילותה בעולם והכריזה על משרד מכירות ותמיכה טכנית בבנגקוק

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה- Kramer

מעבר לחידושים והפיתוחים המתמידים מתוצרתה, חברת קרמר מבינה כי פריסה רחבה בעולם משפרת לא רק את יכולת המכירה, אלא גם את יכולת מערך התמיכה. המשרד בבנגקוק מהווה תוספת חדשת להתרחבותה של קרמר לדרום מזרח אסיה. המשרד החדש מרחיב את נוכחות החברה, לה משרדים נוספים בטאייוואן ובפיליפינים, בנוסף למשרדי מטה בסינגפור.

מטרת המשרד החדש היא לספק שירותי Pre-Post Sales, תמיכה במוצרים שנרכשו, תכנון פתרונות AV והכשרות עובדים, שותפים ולקוחות.

"אנו רואים חשיבות אסטרטגית באיזור APAC כולו ובדרום מזרח אסיה במיוחד כשוק מוביל עבור קרמר," אמר סאם בונומו (Sam Bonomo), סמנכ"ל מכירות בקרמר. "המשרד החדש בבנגקוק יאיץ את צמיחת קרמר ויספק מענה לדרישה לנציגות מקומית של יצרן Pro AV עולמי בעל קו מוצרים נרחב," הוסיף בונומו.

המשרד החדש בבנגקוק מתווסף ל-30 משרדים ונציגויות ב-6 יבשות ושלושה מרכזי מחקר ופיתוח פעילים בעולם, הוא מהווה הוכחה לא רק לצורך בנציגויות מקומיות בעולם, אלא גם לדרישה לפתרונות Pro AV מתקדמים ויכולות פיתוח מתמידים.

 
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

קרא עוד »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל