דברים טובים באים באריזות קטנות – מרקורי מיני מבית Crestron

לסדרת ה-Mercury לניהול ועידות אודיו ווידאו נולד אח קטן – מרקורי מיני מבית Crestron המתאים את עצמו לעולם החדש בעידן הקורונה ומהווה פתרון אידיאלי לחדרים קטנים, אישיים או משרדים ביתיים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Crestron

עבודה מרחוק הופכת חלקים מחללי הבית למשרדים ביתיים בהם מתקיימות ישיבות מנוהלות, הרצאות או שיעורים. מרצים ומורים במוסדות החינוך והאקדמיה מעבירים מערכי לימוד שלמים בצורה מקוונת וב-Crestron מבינים גם הפעם את צרכי השטח. משפחת ה-Mercury של היצרנית, מאפשרת פתרון מלא לחדר הישיבות: ניהול, הצגת תוכן וכמובן ביצוע שיחות ועידה בוידיאו ואודיו. הוספת ה'מיני' נותנת מענה גם לחללים קטנים ואף אישיים ואינטימיים הקיימים בכל בית. 

תפישת עולם המשלבת נוחות ואיכות

הרעיון המרכזי בהוספת אח קטן למשפחת ה Mercury מגיע מתפישת העולם ומומחיות רבת השנים אשר מובילה את Crestron – שילוב של נוחות מרבית עבור משתמש הקצה עם איכות מימוש מקסימלית. 

הצורך במרחבי עבודה קטנים יותר הולך ומתגבר וארגונים רבים מטמיעים מתודולוגיות ניהול חדשות אשר תישארנה איתנו הרבה אחרי שהקורונה תיעלם. המוצר החדש מותאם למשתמש הביתי. הוא קטן ב 40% משאר מוצרי המשפחה ובעל תג מחיר אטרקטיבי, כך לפי החברה. בדומה לשאר מוצרי המשפחה, המיני Mercury כולל את התכונות של אחיו הבוגרים כמו מימוש משולב Microsoft Teams ו-Zoom לביצוע שיחות וידאו ואודיו. 

תכונות מובילות נוספות הן כפתור "השתק" בולט עם אינדיקציית LED, רמקול מובנה, מיקרופונים מובנים לקליטה היקפית בטווח כיסוי של שלושה מטרים, חיישן נוכחות מובנה, חיבור רשת עם תמיכה בפרוטוקולי אבטחת המידע הסטנדרטיים, WIFI וחיבור USB – כל זאת בנוסף לממשק המשתמש הידידותי והנוח שמוצרי החברה מתאפיינים בו. אפשר רק לדמיין את חווית השימוש במוצר בעל נוכחות ועיצוב חדשני המאפשר העברת הרצאה, שיעור או פגישה כאילו מתקיימת ממשרד מרכזי ומאובזר – רק מהבית.

פתרון המיני עתיד לצאת להפצה ברבעון הקרוב וגם הוא יכיל מאפיינים שונים המותאמים לצרכים ספציפיים. מCrestron- ישראל מוסרים כי ניתן לעקוב ברשתות החברתיות של החברה לקבלת עדכונים אודות ההפצה והמחירים בארץ. 

אין לנו ספק כי מדובר במוצר שאכן ישנה את תפישת חלל העבודה הקטן, האישי או הביתי – ויאפשר גמישות מרבית עבור כל צורך וכל עובד. מהיום – ניתן לבצע שיחות ועידה מכל מקום, מבלי להתפשר באיכות.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל