דור חדש של פתרונות HDBaseT הוצג בתערוכת ISE

, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

HDBaseT Alliance, הארגון האחראי לקידום תקן HDBaseT, הכריז כי בתערוכת ISE שנערכה בשבוע שעבר באמסטרדם, נפתחו דוכנים של כ-100 מתוך יותר מ-200 החברות בארגון, כש-14 מתוכן התארחו בדוכן של הארגון עצמו.

בדוכן הוצגו ארבע הדגמות ליישומים של תקן HDBaseT, המאפשר תאימות של ציוד AV של יצרניות להעברה דיגיטלית של וידאו ברזולוציית 4K יחד עם חשמל, אינטרנט, שליטה, ואודיו בכבל בודד: חדר ישיבות, המדגיש שיחות וידאו ושיתוף חומרים; חדר פנאי, המדגיש שיתוף חומרים ממכשירים אישיים; כיתה עם ציוד למידה מודרני; וקירות וידאו לשילוט דיגיטלי, בהם הדגש הושם על שליטה מרחוק באמצעות תשתיות שונות.

התרחישים הללו, לפי נציגי הארגון, הביאו לידי ביטוי שילוב של פתרונות HDBaseT מהדור החדש שהוצגו בתערוכה, ביניהם VA6000 שהוא שבב חדש של ואלנס (Valens) הישראלית להעברה של כל החשמל והתוכן על כבל בודד באורך של עד 100 מטר, תוך חיסכון בממדים, בצריכת החשמל ובמחיר לעומת הדור הקודם. כן הוצגו כרטיסי האצת גרפיקה חדשים של חברת אוולי (Avoli) ליישומי AV, כבל תואם של חברת בלדן (Belden) בעובי שקטן בכ-25% מפתרונות קודמים בתחום, מטריצת מתגים של AVProEdge שתומכת ב-8 כניסות ו-8 יציאות והעברת אותות בקצב של עד 18 גיגה-ביט לשנייה, ו-Ag5800/6800 של סילברטל (Silvertel) שהם פתרונות IEEE802.3bt מלאים עבור יישומי PoH בעוצמה גבוהה.

"תקן אחיד הוא אלמנט חשוב בהתקנות AV – הוא מפשט ארכיטקטורות, מוזיל עלויות ומקל על שילוב תשתית קיימת, ועוזר להוביל לחוויית AV מצוינת תוך מענה לצרכים המשתנים של התחום, ומביא תועלת משמעותית גם לספקי ציוד וגם לאינטגרטורים", הסביר נשיא האיגוד, אריאל סובלמן.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל