יום שלישי , אפריל 20 2021

דל הכריזה על מסך מגע מסיבי בגודל 86 אינץ' לשיפור שיתוף הפעולה במשרד

דל הכריזה על מסך מגע מסיבי בגודל 86 אינץ' לשיפור שיתוף הפעולה במשרד, AVmaster
מסך ה-4K האינטראקטיבי החדש של דל שהוצג ב-CES 2020 (תמונה: Dell)

 

דל (Dell) הציגה מסך מגע אינטראקטיבי חדש ומסיבי למדי- ה C8621QT. המסך החדש מיועד לחזק ולשפר את תוצאות הפגישות וסיעורי המוחות בחדרי הישיבות באמצעות שיפור חוויית המשתמש. הוא ניתן להצבה בכל מקום מתאים בארגון מבחינת גודל: כפי ששמו רומז, מדובר במסך מסיבי למדי – גודלו עומד בפועל על 85.6 אינץ' והוא מציע אבחנה של 4K.

לפי החברה כ-96% מהעובדים מאמינים שמסכים הם המנוע המוביל לפרודוקטיביות של העובדים, וככל שהעבודה תהיה קלה וחווייתית יותר לביצוע עבורם, כך ירוויח הארגון. ה C8621QT תומך בזיהוי של 20 נקודות מגע בו זמנית, ומעבר לכך שהוא מאפשר שימוש בעט אלקטרוני ניתן פשוט להשתמש באצבע כדי לכתוב ובכף היד כדי למחוק. הוא גם מציע את התכונה הקניינית Screen Drop שמאפשרת להתאים את גובה התצוגה בלחיצת כפתור אל שימושים של אנשים בגבהים שונים.

המסך החדש, שאמור להגיע לשוק בפועל באפריל השנה, מציע כמה חיבורים בין היתר ה USB Type-C מאחור להעברת נתוני התצוגה והכוח החשמלי לו הוא נדרש. המשתמשים יכולים לחבר את המחשב או הטלפון שלהם למסך, ואם הם נתמכים אף להטעין אותם בזמן שהם מציגים את התוכן. בנוסף, כולל המסך מחבר RS232, מחבר רשת RJ45 וחיבורי HDMI CEC שגם תומכים ב-TCP/IP. בחלק התחתון ממוקמים שני רמקולים בעוצמה של 20 וואט להשמעת אודיו כלול בתצוגות.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל