יום שלישי , ספטמבר 28 2021

דרך הנמר

דרך הנמר, AVmaster
דותן שובל מייסד פורטל AVMaster

מאת: דותן שובל, מייסד פורטל AVMaster מבית אנשים ומחשבים

במסגרת משרת סמנכ"ל מכירות אצל אחד מהאינטגרטורים הגדולים והמוכרים בשוק האודיו וידאו הארגוני (Pro AV), נפגשתי עם לקוחות מסוגים שונים אשר התעניינו בפתרונות מגוונים החל מחדרי ישיבות משולבי וידאו קונפרנס (VC), שילוט דיגיטלי, קירות וידאו, תקשורת אחודה (UC), אודיטוריומים ועוד.

למעט חלק קטן מאותם הלקוחות ניכר היה שהמכנה המשותף למרבית לקוחות ה-AV המקצועי היה חוסר התייחסות מספקת למורכבות, לאפשרויות ולמימושים של תחום זה.

לקוח ממוצע משוכנע שהקמת חדר ישיבות מסתכמת ברכישת מקרן ומסך בלבד בעוד שלמעשה מדובר בפרויקט מורכב אשר דורש מגע של אינטגרטור מנוסה המסוגל למקסם את התוצאה וחשוב מכל- אינטגרטור המכיר את המערכות לעומק ויודע להתקין את המערכות המשולבות בצורה מקצועית ויעילה וכמובן לתמוך בהן.

במקרים רבים קורה שלקוח מוציא עשרות ומאות אלפי שקלים על פתרון שאיננו מאופיין על פי צרכיו האמיתיים, דבר המתבטא בשימוש זניח במערכות הארגוניות בשל מורכבות ההפעלה ותקלות רבות. בנוסף, בארגונים רבים כלל לא קיימת מודעות למשימות וליכולות ה-AV והתפישה הרווחת היא שתחום זה יושב אצל מנהל תפעול המשתמש (בדרך כלל) במחלקת הרכש כאמצעי להצטיידות.

בתקופה האחרונה נראה כי יותר ויותר ארגונים מבינים שמשימות ה-AV הארגוניות הן חלק ממחלקת ה-IT וכי הסינרגיה בין עולמות אלה רק הולכת ומתהדקת.

דרך הנמר, AVmaster
פלי הנמר ו-17 הטבעות

על בסיס ההבנה כי ישנו עולם תוכן עצום אשר רק מחכה לזירה המתאימה שתגיש אותו לקהל לקוחות צמא לידע מקצועי ורענן, פניתי לפלי הנמר מנהיג אנשים ומחשבים והצעתי לו לקיים כנס AV מקצועי ראשון בישראל. פלי הנמר אחד האנשים הצבעוניים והמיוחדים ביותר שזכיתי להכיר, אשר בניגוד לרוב האנשים המתהלכים על כדור הארץ מביא בכל הכוח את הגוון ואת הדרך שלו לחיים ולא להיפך, או בקיצור – מורה לחיים !

לאחר תהליך עבודה מאומץ ומהיר בסיוע אנשי מקצוע ותיקים ומובילים ולצד צוות המקצוענים של חברת אנשים ומחשבים התקיים במרץ 2015 הכנס הראשון AVTLV EXPO 2015  בו השתתפו כ-850 איש שנהנו מתכנים מקצועיים לצד תערוכה מושקעת של היצרנים המובילים.

 

החזון לא הסתיים בכנס וכבמה מרכזית הקמנו את פורטל הידע המקצועי לתחום האודיו וידאו AVMaster.pc.co.il במטרה להציע זירת ידע ופעילות בתחום ה-AV והמולטימדיה הארגוניים. הפורטל נועד לאפשר למקבלי ההחלטות בארגונים השונים אשר עומדים לקראת פרויקט להכיר את הטכנולוגיות החדשניות ביותר, את המימושים השונים, ללמוד מסיפורי לקוח ולראות את תוצאות הפרויקטים במאמרים ייעודיים, תמונות וקטעי וידאו. כמו כן יוכלו להיחשף ליצרנים, לאינטגרטורים וליועצים המובילים בתעשייה, להכיר אישית את האנשים שמאחורי המותגים ואף להעלות בקשה להצעת מחיר ישירה מהספקים השונים, זאת מבלי שיתבצע מסחר ב"לידים" בדרך.

האתר נועד לתת במה גם למגוון היצרנים והספקים עצמם ולאפשר חשיפה ליכולותיהם של השחקנים השונים בשוק במטרה לייצר שיתופי פעולה ישירים בדרך להגשת ערך ותועלות ללקוחות הקצה.

בימים אלה עולה האתר avmaster.pc.co.il לאוויר תחת ניהולו של צוות התוכן המנוסה שלנו ותכניו ידוורו באמצעות הדיילי מיילי המוכר של אנשים ומחשבים לעשרות אלפי לקוחות פוטנציאלים על בסיס יומי.

אנחנו מזמינים אתכם לבקר באתר avmaster.pc.co.il ולהכיר את עולם ה AV-PRO מקרוב ובהזדמנות זו אנחנו שמחים להזמין אתכם להשתתף בכנס ה-AV השני שיתקיים ב 17 לינואר ב"אווניו" שבקריית שדה התעופה בלינק –  AVTLV EXPO 2016.

חג חנוכה שמח!

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל