יום ראשון , אפריל 11 2021

האם המתקן שלכם מוגן מפני קצר חשמלי?

ניתן לומר שתקלות במערכת החשמל הן יקרות. אולם בנוסף להשלכות הכלכליות על הארגון, לתקלות חשמל עלול להיות גם מחיר אנושי כבד. באמצעות שימוש ב- cable cleats, ניתן להפחית משמעותית את הסיכון ואת העלויות הכספיות העשויות להיגרם כתוצאה מתקלות במערכת החשמל.

האם המתקן שלכם מוגן מפני קצר חשמלי?, AVmaster
תמונה Panduit

cable cleats הם כמו ביטוח לבית או לרכב – אתה מקווה שלעולם לא תצטרך להסתמך עליהם. בדומה לביטוח, cable cleats הם השקעה שכדאי לבצע במתקן. לעתים קרובות מדי, מקבלי החלטות בפרויקטי תשתית בוחרים לשקלל את הסיכון הזה באופן שגוי, תוך התמקדות בשורה התחתונה במקום בנזק הפוטנציאלי העצום העשוי להיגרם כתוצאה מתקלות חשמל.

בפרויקטים שבהם קבלו את המלצות יצרני הכבלים והקפידו להשתמש ב- cable cleats בהתאם, נמנעו אסונות יקרים שעלולים היו לגרום נזק לכוח האדם, למכשור, למתקן ולכל מה שביניהם. במקום לקחת סיכון העלול לגרום לעבודה מיותרת ועיכובים של שנים – החלפת כבלים וזמן עבודה נוסף, כמו גם עלות השבתה תפעולית ועלויות אחרות, ניתן היה פשוט להשתמש ב- cable cleats.

 
האם המתקן שלכם מוגן מפני קצר חשמלי?, AVmaster
תמונה Panduit

מה מיוחד ב- cable cleats של חברת Panduit?

מגוון הפתרונות הרחב שמציעה חברת Panduit במוצרי cable cleats, הן מבחינת גדלים והן מבחינת חומרים, מבטיח שהכבלים יישארו מחוברים ומחוזקים במקרה של קצר חשמלי, ובכך מבטיח שמירה על חיי אדם ורכוש. ה- cable cleats שתוכננו באופן ייחודי כדי להקל על ההתקנה, מיועדים למגוון יישומים ומספקים ביצועים גבוהים ואמינות גם בתנאי סביבה קשים במיוחד.

צוות המחקר והפיתוח של חברת Panduit תכנן ובנה סימולציה חדישה (ANSYS) זוכת פרסים, המדמה קצר חשמלי ובודקת את עמידות ה- cable cleats בהתאם לדרישות IEC 61914:2015. כל מוצרי cable cleats של Panduit עמדו במבחן התוצאה.

 
האם המתקן שלכם מוגן מפני קצר חשמלי?, AVmaster

בחירת ה- cable cleat המתאים מעולם לא היה פשוט יותר!

חברת Panduit פיתחה אפליקציה פשוטה ונוחה לשימוש, שתסייע לכם בבחירת ה- cable cleat המתאים ביותר לפרויקט שלכם. המשתמש נדרש להזין נתונים כגון פריסת הכבלים, קוטר הכבל וכדומה, ובהתבסס על הנתונים הללו, האפליקציה kAlculator™ תציע את ה- cable cleat המתאים ביותר. האפליקציה זמינה להורדה בגרסת iOS ובאנדרואיד.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל