ארגוקום משתפת בדרך לתערוכת ה ISE הקרובה

כמו ב 2017, גם השנה נראה את התחזקות מימושי הוידאו קונפרנס לצד המשך פיתוח פתרונות פשוטים להתקנה ותפעול. ארגוקום מתכוננת ל ISE

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אבי לוי, סמנכ"ל המכירות בארגוקום

בארגוקום מאמינים במגמת השימוש ההולך וגובר בפתרונות וידאו קונפרנס המתאימים למגוון סוגי תקציבים, וממשיכים באיתור ושיווק פתרונות שמטרתם לייעל את פעילות הארגון והגדלת שורת הרווח באמצעות חסכון בהוצאות טיסות ונסיעות לארגונים מסונפים. 

אבי לוי: "ארגוקום מתמחה בשיווק פתרונות לשיחות וידאו איכותיות המדמות פגישה פנים מול פנים, אשר משפרות את התקשורת הפנים ארגונית ותהליכים ארגוניים נוספים. מגמת שיפור תהליכים זו, הביאה להשקת מוצר רשת של חברת YEALINK בשם  YMS, אשר מקל על תפעול וזימון פגישות הועידה, כמו גם מתן גמישות לארגון לביצוע מספר רב של שיחות במקביל- ריבוי חדרים וירטואליים. 

בנוסף מזהה ארגוקום את הצורך באספקת איכות גבוהה למשתמשי אודיו וידאו בשרותי ענן, לתחום זה נערכת החברה עם מגוון מוצרי קצה. עבור ניהול מערכות וידיאו קונפרנס מבוזרות, מציעה ארגוקום את מערכת הענן VCMS אשר בשילוב עם שרת הוועידות YMS הינה הפתרון המתקדם בשוק. מערכות אלו  מספקות כלי ניהול וניטור לכל מערך הווידאו הארגוני ומקלות על המנמ"ר או מנהל מערכות המולטימדיה הארגוניות, לרבות שדרוג גרסאות מרוחק". 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

"אתגר משמעותי נוסף הוא המעבר של מערכות ה- AV לצד מערכות ה-IT בענן. זהו נושא אשר יהיה בפוקוס של נציגי ארגוקום בתערוכה הקרובה באמסטרדם והוא מתרחש לצד המגמה העולמית של שימוש בתוכנות ואפליקציות רבות, המייצרת מציאות בה ספקיות התוכנה מתחברות למערכות השונות עם פתרונות השיחה ברשת (VoIP). גם למגמה זו ארגוקום מתכוננת עם סל פתרונות המאפשר חיבור מלא מבוסס אנדרואיד, אשר יכיל את כל האפליקציות הרלבנטיות שיאפשרו פונקציונליות מלאה". 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

חברת ארגוקום מוכרת גם בתחום התקשורת והטלפוניה עם התמחות רבת שנים בתחומי ה IP-SIP אשר מחליפים את הפתרונות האנלוגיים הוותיקים. החברה משווקת את פתרונות ענקית התקשורת Yealink בישראל, דרך מפיצים ומשווקים ומוצריה משמשים ארגונים מובילים במשק. 

לסיכום, סל הפתרונות והמוצרים של ארגוקום לעולם הווידאו קונפרנס הוא מהמקיפים בשוק וכולל ליווי, הסמכה ותמיכה לאינטגרטורים ולשותפים העסקיים ובכך לחזק את מקצועיותם מול לקוחות הקצה וזו בדיוק מטרת הביקור בתערוכה הקרובה. 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל