הגלריה החכמה של פולי וזום משדרגת לכם את הפגישה

פולי וזום משתפות פעולה כדי לאפשר תמיכה בתצוגת "גלריה חכמה" בפגישות מעורבות של זום

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Poly

אף אחד לא רוצה להרגיש שונה בזמן פגישה. בזמן שמנהלי טכנולוגיות מתאימים את אסטרטגיית הקולבורציה של הארגון כדי לתמוך בכוח עבודה מעורב (Hybrid Workforce), המפתח להצלחה הוא לאפשר לכל משתתפי הפגישה נוכחות שווה, לא משנה מהיכן חייגו לפגישה. 

בלי כלי הקולבורציה הנכונים למציאות החדשה עבור כל המשתתפים, אלה המרוחקים עלולים להרגיש מבודדים ו"רחוקים" מהשיחה המתנהלת בחדרי הישיבות, מה שמוביל להפחתת המעורבות וההשפעה הכללית על האנרגיה, השיתוף וכמובן התוצאה.

פולי וזום יזמו פתרון משותף חדש להעצמת שיטות עבודה חדשות ע"י הוספת יכולות חומרה ותוכנה המייצרות איזון בפגישות צוותים מבוזרים.

יכולת תצוגת הגלריה החכמה היא דוגמא מצוינת לחדשנות אשר תורמת לשוויוניות ואיזון בפגישה ע"י מתן תצוגה אופטימלית גם למשתתפים מרוחקים של משתמשי חדרי ישיבות מבוססי זום. טכנולוגיית בינה מלאכותית מעבדת את התמונה הכוללת את המשתתפים השונים, מחלקת אותה ונותנת לכל משתמש מסגרת וידאו אישית במהלך הפגישה. בשילוב עם פולי סטודיו X, מבטיחה תצוגת הגלריה החכמה שכל המשתמשים, במיוחד אלה המרוחקים יוכלו להרגיש חלק מהפגישה, יישמעו וישתפו בביטחון את הרעיונות שלהם כאילו היו נוכחים בחדר.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Poly

פולי הוותיקה מחויבת לספק את חוויית הווידאו הטובה ביותר אשר מביאה את השותפות המושלמת עם זום. טכנולוגיית הבינה המלאכותית פורצת הדרך של היצרנית כוללת 'מיקוד קבוצתי' (Group Framing) ו'מצב שיחה' (Conversation Mode) אשר משמשים בסיס יציב לשימוש בתצוגת הגלריה החכמה בחדרי זום. אתם מוזמנים לנסות את הפתרון המשולב החדש הכולל בינה מלאכותית מבית פולי וזום, הוא לוקח את שיחות הוידאו שלכם צעד נוסף קדימה.

 
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל