הטוענת לחכמה ביותר בעולם

חברת AVer השיקה את מצלמת ה-PW515 ומכנה אותה מצלמת ה-4K WEB החכמה ביותר בעולם. המצלמה מתוארת כרב תכליתית כאשר ב-AVer מייעדים אותה למשתמשים יחידים ולחדרים קטנים, היא כוללת זוג מיקרופונים מובנים בעלי טווח של עד 3 מטרים וזווית צילום רחבה.

הייחוד שלה בא לידי ביטוי ביכולת זיהוי מחוות, ביצוע מסגור (Framing) בזמן שיחה ואף הגדרת מצבי תמונה (Preset) בינהם ניתן לעבור בקלות. בנוסף, בתוכנת המצלמה ניתן להגדיר מצב HDR ו3DNR שנועד לשפר צילום באזורים חשוכים ולייצר תמונה בהירה.

אישי וקבוצתי ?

אנחנו מסתכלים על היצע המצלמות האישיות עם יצרניות מובילת כדוגמת Yealink, Cisco, Poly, Logitech ורואים תחרות לא פשוטה כשהבידול אותו מעוניינת AVer ליצור הוא להצהיר כי המצלמה הזו מתאימה גם לחללים אישיים וגם לחללים קטנים עם מספר דוברים. זו הצהרה מעניינת היות ולקוחות קצה כבר עושים שימוש במצלמות אישיות לחללים גדולים כאשר אלו אינן מותאמות לכך ומתקבלת חווית צפייה ושמע לא טובה עבור הצד המרוחק, שמתקשה לראות או לשמוע את הדוברים בחדר. בעידן בו Good Enough איננו מספיק יותר ועם פתרונות מתחרים ממוקדים, האם תצליח AVer למצב את ה-PW515 כמצלמה איכותית לשני החללים האלו ?


שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל