פסטיבל הקסם של קיובק בקנדה שיתקיים בתחילת חודש מאי יארח כ-25 קוסמים מכל רחבי קנדה והעולם אשר יבצעו כ-40 מופעי רחוב וסדנאות שונות

הפסטיבל יארח גם בית ספר לקוסמים ותתקיים בו התחרות השישית הבינלאומית לקסמים על שם הסופר והשחקן הקנדי Michel Cailloux.

מי שיגיע לפסטיבל יוכל להתרשם ממכשיר יוצא דופן שמסוגל לקרוא את המחשבות של העומד מולו ולהצביע על הקלף אותו הוא בחר בלי שום צורך במגע פיזי. 

כמובן שהלוח לא באמת קורא את המחשבות שלנו (הדבר היה דורש מכשור קצת יותר חודרני או אולי מסע אל העתיד…), אלא פשוט עוקב אחרי תנועת העיניים שלנו על מנת לאתר את הקלף עליו אנחנו מסתכלים : ברגע שהעינית מזהה שהאישונים שלנו מתבייתים על קלף מסוים, הקלף הנכון יוצג על גבי הלוח. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה- digitalsignageconnection

מדובר בטכנולוגיה שנעשה בה שימוש לשם עיצוב ממשקים או מחקרים שונים בתחום ההתנהגות והרפואה, כשהיישום המקורי שלה (אי שם בסוף המאה ה-19), היה בחינה של האופן בו אנחנו קוראים.  לאחרונה היא ביצעה קפיצת דרך משמעותית ונכנסה גם לתחום השיווק, כאשר המפרסמים יכולים לדעת לאילו אזורים אנחנו מסתכלים או פוזלים בזמן פעילויות פופולאריות כמו לדוגמה משחקי ספורט, וכך לדעת היכן למקם את הפרסומות הכי אפקטיביות.

ייתכן מאוד כי היישום העתידי של הטכנולוגיה יהיה בתחום ה-VR, כיום רוב המערכות הללו משתמשות במצלמות שמזהות בעיקר מוטוריקה גסה, אבל הממשקים ורמת הדיוק של משקפי ה-VR והמצלמה הנלווית אליהן משתפרות במהירות.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל