יום שלישי , ספטמבר 28 2021

הלקוח מבקש איכות וראש שקט וזה בדיוק מה ש Unilumin מביאה- בנדא מגנטיק חושפת את התכניות שלה בתחום ה LED ל 2021

שנת 2020 הייתה שנה מורכבת לתעשיות שונות במשק הישראלי בלשון המעטה, אבל אם בוחנים ברזולוציות, ניתן בקלות למצוא עליה משמעותית בביקוש לפתרונות וידאו ותצוגה. בין אם מדובר בשדרוג הכלים בחדרי הישיבות והתאמתם למציאות החדשה או בהתקנת קירות וידאו מקצועיים וגדולים אשר מסוגלים להציג תמונה חדה וצלולה מכל זווית, העולם עבר לוידאו! 
הכירו את Unilumin מבית בנדא- המותג שנותן מענה מקסימלי למגוון רחב של צרכים מבלי להתפשר על איכות ושירות. 

למעשה, כבר למעלה מ-38 שנים שבנדא ממשיכה להשתפר וכיום, עם אלפי לקוחות מרוצים, היא הנציגה הרשמית של מגוון מותגים בינלאומיים מובילים ומפיצה מגוון רחב של מוצרים חדשניים ואיכותיים, תוך מתן שירותי תמיכה מקיפים למוצרים אותם היא מספקת.

שחקנית מובילה בזירת ה-LED זמינה עבורכם!

כאשר מדברים על פתרונות LED, ראוי לציין את חברת יונילומין (Unilumin), אשר נוסדה ב-2004 ומאז היא שחקנית מובילה בתעשיית פתרונות ה-LED העולמית. עם למעלה מ-4,600 עובדים בפרישה עולמית ומחלקת מחקר ופיתוח מקיפה שרשמה עד היום למעלה מ-1,400 פטנטים בתחום – יונילומין היא שם דבר בתעשיה. 

מדברים פתרונות – מבינים פתרונות -מייצרים פתרונות

הניסיון להבין ממה מורכב פתרון LED בצורתו המופשטת, מצריך לקחת בחשבון שלושה מרכיבים עיקריים: נוריות ה-LED השונות, לכל אחת מהן אורך חיים שונה, רגישות לטמפרטורה וצריכת חשמל מסוימת. המודולים, אותם לוחות מודפסים שעליהם מורכבות הנורות, וכמובן הקבינט, אליו מוצמדים המודולים בהתאמה ולפיכך עליו להיות קל להרכבה ולאפשר פיזור חום אופטימלי תוך שמירה על צריכת חשמל נמוכה. מחלקת המו"פ של יונילומין עובדת שעות נוספות כדי להמשיך ולייצר את הפיתוחים המתקדמים ביותר בתחום ולשמור על מקומם כחוד החנית של תעשיית ה-LED העולמית כולה. 

ליישר קו עם מגמה עולמית שהולכת ותופסת תאוצה

המציאות מראה מגמה מובהקת – העולם מאמץ את מסכי ה LED. לצד התפתחות טכנולוגית מואצת שמשתפרת כל הזמן, בין אם בסוגי נורות ה-LED והאתגרים עימם מסוגלת להתמודד כל סדרת נורות, ובין אם בפיתוחים טכנולוגיים במודולים ובקבינטים, התוצאה הסופית ברורה- בעתיד הלא רחוק אנו צפויים לראות ירידה בעלויות הייצור ועליה ברזולוציות, דבר שיביא להחלפת פתרונות ה-LCD הקיימים כיום, בפתרונות מבוססי LED.  יונילומין כבר יישרה קו עם המגמה וזהו רק אחד היתרונות המרכזיים בעבודה עם היצרן הענק. 

בואו נדבר רגע תכל'ס – איפה ההבדל?!

בנדא חוזרת על מילה אחת – איכות. כשחברות אינטגרציה זקוקות לפתרון LED גמיש ללקוח בהתאם לצרכיו, הטכנולוגיה של יונילומין מאפשרת להן שימוש בטכנולוגיה המסוגלת לתמוך בקיר וידאו חלק בהתאמה לכל גודל, תוך ניהול אופטימלי של התוכן המוצג בו. 

יונילומין לא מנסה (וגם לא יכולה) למצב עצמה כזולה ביותר ומי שמחפש את הפתרון הזול לא ימצא כאן את הבשורה. כיצרנית המשקיעה רבות במחקר ופיתוח, בעמידה בתקנים המחמירים ביותר בעולם, בשירות בפרישה עולמית הכולל צוותי מהנדסים שגם יגיע לאתרי הלקוחות במידת הצורך, יונילומין רוצה להיות הבחירה הנכונה עבור הלקוחות ברחבי העולם. 

לוהט שם בחוץ – גם ה Outdoor בפוקוס

זה לא סוד שהקיץ הישראלי קשוח במיוחד. דמיינו קיר LED שצריך להתמודד עם פגעי האקלים והסביבה, בין אם מדובר בטמפרטורות גבוהות שמשפיעות על חיי הנורות, גשם שעלול לקצר את המעגלים, פיח, אבק ועוד. הצוות של בנדא מבטיח שמסכי ה LED האמינים של יונילומין ישמרו על עבודה רציפה בעלת תמונה איכותית לשנים ארוכות, ועם הרבה פחות קריאות שירות אשר מתורגמים לעלות תחזוקה שוטפת יקרה.

קורת גג אחת שתשאיר אתכם עם ראש נקי מדאגות

בבנדא מתעקשים להזכיר שוב ושוב את הליווי הצמוד. חברות האינטגרציה הרבות מאתגרות את צוותי החברה שעסוקים באפיון מענה מדויק לכל צורך, אגב, לא רק בתחום ה LED. בנוסף, מקבלים פתרונות ה LED אחריות הנעה בין שנתיים לשלוש, עם אפשרות להגדיר את אחוז חלקי החילוף מאותה מנת ייצור אשר יוקצו ללקוח, כבר במעמד הרכישה. אבל נגלה לכם שבפועל, גם אם המוצר סיים את תקופת האחריות, בנדא מחזיקה מלאי חלקי חילוף שלא תשאיר אף LED בודד. 

ואם נתקלנו באירוע מאתגר וכל הניסיונות המקומיים העלו חרס – יונילומין, באמצעות בנדא, מאפשרת תקשורת ישירה מול צוותי הטכנאים שלה להשלמת המענה ולהשגת שביעות רצון מלאה של הלקוחות בכל העולם. 

הלקוח מבקש איכות וראש שקט וזה בדיוק מה ש Unilumin מביאה- בנדא מגנטיק חושפת את התכניות שלה בתחום ה LED ל 2021, AVmaster
תמונה - אתר UNILUMIN
הלקוח מבקש איכות וראש שקט וזה בדיוק מה ש Unilumin מביאה- בנדא מגנטיק חושפת את התכניות שלה בתחום ה LED ל 2021, AVmaster
תמונה - אתר UNILUMIN

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל