המגזין Exhibitor בחר את הדוכנים המעוצבים ביותר בתערוכת ISE

, AVmaster מגזין המולטימדיה

במהלך תערוכת ISE 2019 נערכים טקסים ובחירות רבות. אחד מהם הוא של המגזין Exhibitor המתמחה בעולם הכנסים והאירועים על שלל היבטיו. במהלך התערוכה ציין המגזין את הדוכנים שלדעתו הצטיינו מבחינת עיצוב, הגשה ונגישות לתכנים. ההשתתפות הייתה חופשית, ואנשי המגזין בחנו, כך הם מספרים, את כל הדוכנים של התערוכה שמשכה אליה כ-1,300 מציגים, כשהם עושים זאת יחד עם צוות הניהול של התערוכה.

בטקס שנערך עוד במהלך התערוכה עצמה חולקו ארבעה פרסים לארבעה דוכנים שנבחרו בהתאם לקטגוריית הגודל שלהם.

בקטגוריית הדוכן הקטן, בגודל של 49 מ"מ מרובע ומטה, זכה הדוכן של חברת מובו (Moobo) המתמחה בעיצוב של שלטים דיגיטליים, ובעיקר של קיוסקי מידע מסוגננים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

בקטגוריית הדוכן הבינוני, בגודל של 199-50 מטרים מרובעים, זכה הדוכן של חברת אלוויז'ן (Aluvision NV) המציעה פתרונות לדוכני תצוגה בתערוכה כולל שילוט תלוי מיוחד, ועם גמישות עיצוב.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

בקטגוריית הדוכן הגדול, בגודל של 399-200 מטרים מרובעים, זכה זה של חברת ההפצה שור (Shure Distribution).

, AVmaster מגזין המולטימדיה

והפרס האחרון הוענק בקטגוריית הדוכן הגדול מאוד, בגודל של 400 מטרים מרובעים מעלה, ומי זכה בו הוא הדוכן של NEC על שלל מוצרי התצוגה שלה.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

"חגיגת העיצובים הבולטים והניסיוניים היא חלק מה-DNA של המגזין כבר יותר משלושה עשורים, וזו השנה השלישית בה אנחנו מארגנים את תחרות עיצוב הדוכנים ב-ISE. אנחנו מאוד גאים בתכנית עצמה, וכן בכל אחד מארבע התצוגות היוצאות מן הכלל שקיבלו השנה את הפרס", אמר עורך Exhibitor טרוויס סטנטון.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל