המטריצה החדשה של קנקספרו מיועדת להפצת תכני AV בסביבה מודרנית

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מטריצת 8×8 החדשה של קנקספרו להפצת תכני AV באיכות 4K (תמונה: KanexPro)

 

המטריצה החדשה של קנקספרו (KanexPro) מציעה 8 מבואות עם 8 יציאות בחיבור לכבלים מסוג Cat-5e/6 ומשתמשת ב-HDBaseT כדי למתג תכני 4K בקצב של 60 הרץ עם תמיכה ב-HDR, בדגימת 4:4:4 וגם ב-Dolby Vision.

המטריצה, MX-HDBT8x818G, תואמת HDCP 2.2 והיא גם תומכת במטריצת אודיו דיגיטלית מובנית אך עצמאית בגודל של 18×12 עם אפשרות התאמת עוצמת קול והגדרת השהיות.

היא מתאימה לפי החברה למה שהיא מגדירה כהתקנות בינוניות, והיא יכולה להשתלב גם בעבודה מול מערכות בקרה של חברות צד שלישי כשהיא מציעה אפשרויות חיבור המסתמכות על IR ,RS232 וגם ממשק גרפי מבוסס דפדפן. יציאות ה-HDBaseT שלו מסוגלות להעביר אותות למרחק של עד כ-70 מטרים, בעוד שיציאות ה-HDMI תומכות בכבלים באורך מרבי של 10 מטרים.

"זו מטריצה שתוכננה עבור מגוון של יישומים, כולל HDR ו-Dolby Vision שמספקים וידאו באבחנה גבוהה, מטריצת אודיו נפרדת עם אותות 4K ללא כיווץ. זו מטריצת HDMI 2.0 ל-HDBaseT שמשלבת תכונות אודיו ווידאו עם גמישות תפקודיות ופונקציונאליות", אמר קאשיאפ קהטיאה, מנהל שיווק מוצר בכיר בקנקספרו.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל