המקרנים החדשים של אופטומה, 4K550 ו-4K550ST, מציעים בהירות גבוהה וגמישות התקנה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
המקרנים החדשים של אופטומה לשימוש בזירות גדולות (תמונה: Optoma)

 

אופטומה (Optoma) הכריזה על שני מקרנים חדשים המיועדים להתקנות ביישומים מקצועיים שונים ומגוונים. 4K550 ו-4K550ST מציעים לפי החברה ביצועי צבע ברמה גבוהה במיוחד עם תמונה חדה המציעה פירוט רב, וזאת לצד נוחות התקנה.

מדובר בצמד מקרני 4K UHD הפועלים על סמך ערכת שבבי DLP המשולבת עם טכנולוגיית XPR עם תאימות ל-HDR10 ול-REC.2020, ועם תמיכה ב-DLP Link שמציעה גם מוכנות להצגת תכני תלת-ממד.

המקרנים מציעים יחס ניגודיות של 10,000:1 עם תמונה ביחס היבט של 16:9, כש-4K550 מגיע עם בהירות של 5,000 לומנס ועם תמיכה בזום אופטי בגודל 1.6X בהכוונה ידנית, ואילו 4K550ST מציע בהירות של 4,500 לומנס עם יחס הטלה של 0.78:1 המאפשר להציג תמונה בגודל מרבי של 100 אינץ' גם ממרחק פיזי קצר מאוד. כן מציעים המקרנים החדשים שילוב קל עם מערכות שדורשות בקרה ותמיכה מלאה של חברות צד שלישי בפרוטוקולים שונים, וזאת באמצעות חיבורי HDMI ,VGA, רשת מקומית ו-RS-232.

"4K550 ו-4K550ST הם מקרנים מתוחכמים מתוכננים היטב המספקים ביצועי 4K באיכות גבוהה המתאימים לצרכי הקרנה מגוונים בזירות אירוע מקצועיות. מדובר בהרחבה מרגשת של פורטפוליו מקרני ה-4K UHD שלנו שמיועדים לשוק ההתקנות המקצועי", אמר בריאן סוטו, ראש קבוצת ניהול המוצר בחברה שהוסיף שהמחירים של שני המקרנים יהיו כ-4,499 דולרים ו-5,499 דולרים בהתאמה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל