הסדרה החדשה והמשופרת של מחברי PanMPO

פנדויט (Panduit), החברה הבינלאומית המובילה בתחום תשתיות רשת וכבילה, השיקה את הסדרה החדשה והמשופרת של מחברי PanMPO, מחברים אופטיים המאפשרים שינוי קל ומהיר של מגדר (זכר/נקבה) וקוטביות (Up or Down).

מחבר PanMPO החדש והמשופר כולל מאפיינים ההופכים את השימוש במחבר בשטח לפשוט יותר, והם כוללים, בין היתר, מבנה צר ומשופר המאפשר צפיפות גבוהה יותר ותואם לתקן FOCIS (Fiber Optic Connector Intermateability Standards), בנוסף זהו המחבר היחיד בשוק שאינו דורש כלים (Toolless) כדי לשנות מגדר או קוטביות. הוא כולל פין שנמצא באופן קבוע בתוך המחבר וניתן באמצעותו לשנות מגדר או קוטביות בתוך מספר שניות, והוא זמין בתצורת Multi-mode או Single-mode. 

 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל