ה Concept Nyx – אפליקציית סטרימינג למשחקים הנטענת על כל מכשיר מספקת גישה מידית לכל ספריית המשחקים.  

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - DELL

אחד האתגרים הגדולים ביותר בעולם הגיימינג הוא האפשרות של מספר שחקנים לשחק בו זמנית באותו בית, על אותו רוחב פס. בנוסף, איך לאפשר בו זמנית לאפשר להם לגשת בקלות לספריית המשחקים המלאה שלהם ולשחק בכל מכשיר, גם אם הם רוצים להחליף מסך במהלך המשחק. בדיוק בנושא הזה הציגה Dell Technologies בכנס ה-CES את הפרויקט עליו עומל מרכז הפיתוח של החברה – Concept Nyx.

Concept Nyx בוחן כיצד להפוך את חוויית הגיימינג לאיכותית יותר. הקונספט בנוי על אפשרויות שמחשוב קצה יכול למלא, כמו למשל עיבוד מהיר של המשחקים באופן מקומי. בכך, בעצם ניתן יהיה להקל על העומס ברשת ולהנות מרוחב פס גדול יותר. 

הרעיון לעיבוד באופן מקומי עונה על החסרונות בפתרונות אלטרנטיביים לאתגר כמו משחקים מבוססי ענן. בעזרתו, מספר רב של גיימרים יוכלו להנות בו זמנית מביצועים מירביים וחלקים באותה רשת, או להבדיל שבשאר הבית יוכלו לצפות בנחת בסרטים וסדרות. ככל שהרעיון ימשיך להתפתח, כך עולם הגיימינג יהפוך ליעיל יותר והשחקנים ירגישו שיפור בחווית המשתמש. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - DELL

Nyx יאפשר להפעיל ארבעה משחקים בו-זמנית בסטרימינג, מעבר חכם בין מכשירים, והפעלה מספריה מרכזית של כל המשחקים ללא קשר למקום בו הם נרכשו. המשחק ב-Concept Nyx שואף להיות חסר מאמץ כמו גישה למוזיקה, תוכניות טלוויזיה וסרטים. מדובר באפליקציה פשוטה הנטענת על כל מכשיר והמספקת גישה מיידית לכל המשחקים.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל