הקרנות חצר: YardMaster Awning מציע שילוב של מסך הקרנה עם סככת הצללה לאירועים קצת אחרים

, AVmaster מגזין המולטימדיה
לערוך כנסים גם בחצר. מתקן מסך ההקרנה YardMaster Awning (תמונה: Elite Screens)

 

לכבוד הקיץ שהגיע מציעה חברת עלית סקרינס (Elite Screens) פתרון חדש ומעניין עבור אלו שרוצים לנצל את מזג האוויר כדי לבצע כנסים ואירועים קטנים מחוץ לכותלי הבניין. מדובר במסך הקרנה איכותי שמחובר לסככה ניידת שמספקת הגנה מפני השמש.

הפתרון, שזכה לשם YardMaster Awning Series, הוא בעצם משפחת מוצרים עם מסכים בגודל של 100 אינץ', 116 אינץ' וגם 135 ו-150 אינץ' ביחס היבט של 16:9. הסככה מספקת את ההצללה עבור שעות היום וכמובן שהיא מהווה זירה מעניינת להקרנת תכנים גם בשעות הלילה. החופה גם מספקת מספיק שטח כדי שניתן יהיה להציב לצד מסך ההקרנה דוכן נאומים ואפילו במה קטנה.

סדרת המסכים והסככות הזו מיוצרת מבד עם ציפוי אקרילי צמלא, עם דירוג סינון קרינה של +UV80, ולפי החברה הסככה עמידה בפני דהיית צבע והיווצרות טחב. המסך עצמו מיוצר בידי עילית סקרינס , ומבוסס על מודל Wall 3 ען ציפוי הקרנה לבן באיכות MaxWhite B.

כאמור הפתרון מגיע עם מספר גדלים של מסכי הקרנה שמחוברים כמובן לגדלים שונים של סככות שמותאמות לגודל המסך, בגודל שנע בין כ-3.5 ועד כ-4.5 מטרים. המחיר ההתחלתי עומד על 1,099 דולרים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל