הרמקול החדש של איקאה משתלב מצוין עם הריהוט שלה

, AVmaster מגזין המולטימדיה

איקאה כבר פזלה בעבר לכיוון שוק ה-AV והציגה סטנד משולב בטלוויזיה בשם Uppleva שהתקבל בקרירות (אף על פי שעדיין ניתן לקנות את הסטנד בלבד). בשנה שעברה הכריזה איקאה על שיתוף פעולה עם חברת האודיו סונוס, ונראה שהשנה ייתכן ותצליח להציג מוצר שיהיה יותר רלוונטי לשוק הפרטי והמשרדי הקטן.

הרמקול החדש שנקרא Eneby  הוא רמקול בלוטות' "טיפש" שמתומחר במחיר של 45  ו-80 פאונד בהתאם לגודלו (20 על 20 ס"מ או 30 על 30). מידותיו של הרמקול מתאימות לשתי סדרות המדפים הפופולאריות של איקאה, ה-KALLAX וה-EKET . את הדגם הקטן יותר אפשר לשאת ממקום למקום ואפילו להפעיל באמצעות סוללות שאמורות להספיק לשמונה עד עשר שעות.

הרמקול כולל מכוונים לטרבל ולבאס (הנמצאים בחלק הקדמי), כמו גם שקע אוזניות סטנדרטי למקרה שרוצים לחבר אותו למכשירים לא אלחוטיים כגון נגני MP3 או מחשבים אישיים (ניתן לחבר עד שמונה מכשירים שונים בשרשרת). מי שרוצה ליצור מראה מיוחד, יכול להסיר את הכיסוי הקדמי שעשוי מפוליאסטר ולהשאיר את הרמקול חשוף.

למרות שיתוף הפעולה עם סונוס, נראה שאיקאה רוצה לבדל את עצמה ולהציע מוצר במחיר עממי אשר לא ינסה בהכרח להתחרות ראש בראש עם המוצרים המובילים בקטגוריה שהמחיר שלהם יכול להגיע לעד פי שניים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל