הרמקול התלוי Pendant360 יעשה את זה עבורכם גם במרחב פתוח

, AVmaster מגזין המולטימדיה
טכולוגיית גל אודיו מישורי – Pendant360 (תמונה: Revolution Acoustics)

 

רבולושן אקוסיטיקס (Revolution Acoustics), המתמחה בתכנון של פתרונות אודיו מוסתרים, הכריזה על Pendant360, רמקול תלוי אותו היא מייעדת לשימוש בתוך ומחוץ למבנים כולל מליאות בשטח פתוח.

Pendant360 הוא רמקול תלוי ושטוח, דק יחסית עם משטח הניתן לצביעה שבחלקו העליון משולב הרמקול SSP6 Multiducer של החברה, המשדר קול באיכות ובעוצמה גבוהה ב-360 מעלות, תוך שימוש בטכנלוגיה אותה מכנה החברה 'גל אודיו מישורי'. מעבר לתליה מהתקרה מדובר ברמקול שגם ניתן להצמדה באופן אנכי על עמודים ועל קירות חיצוניים.

למעשה, ההתקן החדש מאפשר להשתמש ב-SSP6 Multiducer במקומות רבים בהם לא ניתן היה להתקין אותו, כולל מקומות ומרחבים בהם יש חשיבות לעיצוב ולהשתלבות של הרמקול בסביבת העבודה והפעילות.

המידות של כל התקן Pendant360 הן 350x350x15 מ"מ וכל אחד מתאים להתקנת רמקול SSP6 Multiducer יחיד.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל