שבת , דצמבר 4 2021

התאגדות HDBaseT נכנסת לעולם ה-IP

ביומה הראשון של תערוכת ISE השנה הכריזה התאגדות HDBaseT על פיתוח הרחבת תקן ה-HDBaeT בכדי לאפשר העברה על גבי רשת תקשורת. פתרון מסוג זה מרחיב את יכולות HDBaseT הקיימות כיום בדרכים הבאות:

– פתרון מתוקנן על גבי תקשורת רשת הכולל בתוכו את עיקרון ה-5 (העברת אודיו, ווידאו, תקשורת, מתח, שליטה על גבי כבל רשת) בשמירה על תאימות מול יצרנים שונים.
– חיבור עולמות ה-AV המקצועי וה-IP ומינוף התקנות HDBaseT קיימות.
– גמישות גדולה בשילוב מוצרים שונים המיועדים לחדרים בלבד ועד לפתרונות חוצי קמפוס.
– פתרון AV מקצועי עמיד השומר על איכות האות המועבר על גבי תקשורת רשת עם דגש על Unicast ו-Multicast
– תאימות ל-HDCP (הגנת תוכן)

מיכה ריזלינג, סגן נשיא פיתוח עסקי ושיווק בחברת ולנס וראש וועדת השיווק של ההתאגדות מסר כי "HDBaseT על גבי IP יוצר מודולאריות חסרת תקדים והיקפים חדשים לפתרונות HDBaseT הזמינים כיום. בין אם מדובר ברשתות במהירות 10, 5 2.5 או אפילו 1 ג'יגהביט, הטכנולוגיה מרחיבה את האפשרויות לאנשי ה-AV המקצועי. היא מאפשרת ללקוחות לשלב פתרונות מבוססי HDBaseT מסורתיים עם פתרונות HDBaseT Over IP, אשר מגשרים את האותות המשודרים בחדר לרחבי הארגון. על ידי תקנון HDBaseT Over IP, ההתאגדות ממשיכה לעמוד בפני השינויים והדרישות של תעשיית ה-AV."

בתערוכת ISE האחרונה הציג לנו גבי שריקי, סגן נשיא וראש חטיבת ה-AV העסקי בחברת Valens פתרון ראשוני המאפשר שידור תוכן מקומי באמצעות טכנולוגיית HDBaseT והרחקתו באמצעות HDBaseT over IP. זהו יישום בין טכנולוגיות אשר מטרתו היא מערכת אקו כוללת המבוססת על טכנולוגיית HDBaseT.

הכרזה זו יוצאת בסמוך להכרזת ה-SDVoE אשר פורסמה טרם תערוכת ה-ISE, זו בתורה שואפת להוות תקן בתחום העברת אותות אודיו, ווידאו ושליטה על גבי תקשורת רשת. תחום ה-AV נמצא אפוא בתהליך התממשקות מוגבר אל עולם ה-IP ולמחוזות מחלקות ה-IT.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל