ועידן ביצעה קפיצת מדרגה טכנולוגית עם סיום הטמעה של הפלטפורמה המתקדמת בעולם לשיחות וועידה

, ועידן ביצעה קפיצת מדרגה טכנולוגית עם סיום הטמעה של הפלטפורמה המתקדמת בעולם לשיחות וועידה, AVmaster מגזין המולטימדיהספקית פתרונות הקונפרנסינג המובילה ועידן, סיימה בהצלחה הטמעה של פלטפורמה חדשה ומתקדמת מסוגה לשיחות ועידה מבית COMPUNETIX האמריקאית

חברת ועידן החליפה את פלטפורמת הליבה שלה לועידות טלפוניות בטכנולוגיה המתקדמת והחדישה ביותר CONTEX Summit® מבית קומפיונטיקס האמריקאית, אשר תאפשר לחברה לספק שירותים מתקדמים נוספים ללקוחותיה ולהרחיב את שירותיה הקיימים. החברה ביצעה בחודשים האחרונים מיגרציה כוללת לפלטפורמת שיחות הועידה שלה, ללא הפרעה לפעילות השוטפת המגוונת של החברה ואשר הסתיימה לאחרונה בצורה מוצלחת. המהלך מציב את ועידן בפסגת הטכנולוגיה והיכולות שהיא מסוגלת להציע ללקוחותיה בתחום שיחות האודיו בארץ ובעולם.

, ועידן ביצעה קפיצת מדרגה טכנולוגית עם סיום הטמעה של הפלטפורמה המתקדמת בעולם לשיחות וועידה, AVmaster מגזין המולטימדיהניר רונן, מנכ"ל ועידן: "על מנת להמשיך ולהוביל את שוק שיחות הועידה לעסקים, בעולם טכנולוגי מתקדם ובהתאם לשינויי הצרכים של לקוחותינו, ביצענו מיגרציה חלקה למערכות גישור האודיו שלנו אשר שרתו את לקוחותינו מזה שנים רבות. בלא כל הפרעה לפעילות השוטפת, שדרגנו את הפונקציונליות הקיימת יחד עם קפיצת מדרגה טכנולוגית שמאפשרת לנו להרחיב את השירותים הבסיסים ושרותי הערך המוסף שאנו מספקים ללקוחות".

"לאחר תהליך איפיון צרכים ואיתור ספקים מובילים בעולם, בחרנו בקומפיונטיקס כספק למימוש הפרוייקט. נסיונה של קומפיונטיקס בלמעלה מ 40 שנה בייצור ופיתוח מערכות קונפרנסינג, בשילוב צוות יעודי שליווה אותנו לאורך כל הדרך, תרמו רבות להצלחת הפרוייקט, יישום הגשר החדש ותחילתו של עידן חדש בועידן".

צוות התמיכה הטכנית של קומפיונטיקס עבד בצמוד לצוות ועידן בעיקר באמצעות וידאו קונפרנס במשך חודשים רבים, על מנת להבטיח מעבר חלק ושקוף ללקוחות. לדוגמא, תהליכי הגישה לגשר והתפעול של השיחות מצד הלקוח, הותאמו לדרכי השימוש המוכרים של הלקוחות על מנת לצמצם את אי הנוחות שבמעבר.

יצויין כי זהו הפרוייקט הראשון של קומפיונטיקס האמריקאית בשוק התקשורת הישראלי.

אנטוניו קפודיצ'י, מנהל מכירות בכיר בקומפיונטיקס, מסביר: "הבחירה של ועידן בקומפיונטיקס באה לאחר תהליך RFP מורכב. אנחנו מאוד שמחים על השותפות החדשה שלנו עם ועידן ומצפים להציע לשוק הישראלי יכולות חדשות בעולם הקונפרנסינג והתקשורת האחודה.

ג'ררד פומפה, סגן נשיא בכיר ומנהל חטיבת מערכות תקשורת בקומפיונטיקס: "זוהי שביעות רצון גדולה מצידנו לשתף פעולה עם צוות ועידן המנוסה, במינוף הפתרונות שלנו, לצמיחה של ועידן בשוק התקשורת המקומי".

, ועידן ביצעה קפיצת מדרגה טכנולוגית עם סיום הטמעה של הפלטפורמה המתקדמת בעולם לשיחות וועידה, AVmaster מגזין המולטימדיה

אודות ועידן:
ועידן הינה ספקית פתרונות הקונפרנסינג (שיחות ועידה) הראשונה והגדולה בישראל. מאז הקמתה בשנת 1999, מובילה ועידן את שוק התקשורת הישראלי במגוון ובאיכות הפתרונות לכל צורך בתקשורת עסקית רבת משתתפים כתחליף לפגישות פנים-אל-פנים. החל מישיבה טלפונית עם משתתפים ספורים ועד לאירועים וירטואליים המוניים בהשתתפות אלפי אנשים מרחבי העולם בשידורי וידאו וקול ובאמצעות האינטרנט. מוקד השירות מאויש בישראל בנציגי שירות איכותיים, דוברי שפות, הערוכים לספק תמיכה  מכל מקום על פני הגלובוס, 24/7. למידע נוסף בקרו באתר ועידן: www.veidan.co.il

אודות קומפיונטיקס:
קומפיונטיקס הנו היצרן המוביל בעולם לציוד גישור מרובה משתתפים בעולמות האודיו, וידאו והאינטרנט. עם למעלה ממיליון פורטים מותקנים ביותר מ 30 מדינות, החברה מציגה את הפריסה העולמית הרחבה ביותר של מערכות קונפרנסינג דיגיטליות.

תוך מיקוד בצרכי לקוח ובטכנולוגיה חדשנית, מהנדסי קומפיונטיקס וכלל תהליכי הייצור של ציוד הקונפרנסינג, מבטיחים ללקוחותיה פתרונות בעלי איכות גבוהה, המהימנים ביותר והגמישים ביותר שקיימים. למידע נוסף בקרו באתר קומפיונטיקס: www.compunetix.com

מעניין? שתפו.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
עוד כתבות בנושא

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל