בועידת הקניונים ורשות המסחר IMC 2017 אשר נפתחת היום ותימשך עד יום שלישי, תשתתף גם חברה שמבינה לעומק את המציאות של הענף ויותר מכך- מבינה היטב את המהלכים הנדרשים ואיך כדאי להיערך אליהם. היא עצמה אגב, פועלת לרוב בעולם הווירטואלי

ועידת הקניונים השנתית אשר נפתחת היום תטפל מן הסתם, באתגרים הרבים של הקניונים ומרכזי המסחר בעידן הרכישות האינטרנטיות. בוועידה ישתתפו בכירי התעשייה לצד ספקים מובילים המשרתים אותה. הדוברים ירצו על האמצעים הנדרשים על מנת להניע יותר אנשים להגיע לקניונים ולגרום להם לבצע בו את רכישותיהם. הרצאותיהם תהיינה עמוסות במילים כמו 'חוויה', 'דיגיטל' ו'כוח הלקוח'.

ועידת הקניונים השנתית, AVmaster מגזין המולטימדיה

אחד המרצים הוא מנכ"ל חברת CrativeLabs, זיו הראל. CrativeLabs היא מיזוג של חברות VISUALED ו INHOUSE INTERACTIVE אשר אחראיות כל אחת בתחומה, למסירת עשרות פרויקטים דיגיטליים מובילים בישראל.

זיו הראל: ועידת הקניונים היא המפגש השנתי של בעלי ומנהלי הקניונים והרשתות הגדולות. במהלך הועידה אעביר הרצאה אשר עוסקת באתגרי הענף מנקודת מבט של מנכ"ל חברה בעלת מומחיות בו. עולם הריטייל עובר מהפיכה משמעותית; מה יהיה עם החנויות הפיזיות? איך הן תיראנה ומה תהיה החוויה בתוכן? אלה מקצת השאלות שעליהן יש לתת תשובות מקיפות. אני מאמין שהקניונים יהפכו למרכזי בידור אשר יטמיעו פתרונות VR במגוון פעילויות מכירה והקניות תהפוכנה לBy-Product של החוויה".

ועידת הקניונים השנתית, ועידת הקניונים השנתית, AVmaster מגזין המולטימדיה

הקשר בין ספקי הטכנולוגיה לבעלי הקניונים והרשתות הופך להיות משמעותי יותר ויותר בכל שנה. כולם רוצים להביא את החוויה המקסימלית אשר תגדיל את מספר המבקרים. בעלי המותגים והרשתות יכולים להרים את הראש ולדמיין מה ניתן לעשות בעזרת מולטימדיה ודיגיטל ואיך ניתן לשלב באופן האפקטיבי ביותר בין המתחם, הקהל והתוכן.

זיו:" הכנת תשתית זה נהדר אולם לא מספיק, דרושה ההבנה שדיגיטל מושך, מעניין ומדויק יעשה את ההבדל. מיזוג החברות שיצר את CrativeLabs, מאפשר לנו לתת פתרון מלא ללקוח משלב הייעוץ ועד גזירת הסרט. המפתח הוא דיוק משותף של מטרות הפרויקט. מכאן אנחנו יודעים להביא ללקוח שלנו את הפתרון המושלם. אנחנו לא פחות חברת יעוץ מאינטגרציה מאחר ומדובר בעולם כ"כ נישתי ומקצועי שבו הניסיון הוא פרמטר קריטי"

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל