זהב כפול לאוויה – זכתה בשני פרסי UC Today לשנת 2021

חברת אוויה זכתה בשני פרסים של מגזין הטכנולוגיה היוקרתי UC Today, המוקדש לטכנולוגיה ותקשורת

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - יח"צ

חברת Avaya, מובילה עולמית בפתרונות תקשורת, זכתה בשני פרסי מגזין טכנולוגית התקשורת UC Today 2021 היוקרתיים: בקטגוריית השימוש הטוב ביותר בבינה מלאכותית (AI) עם פלטפורמת שיחות הוידאו והשיתוף Avaya Spaces ובקטגוריית הפתרון הטוב ביותר לפלטפורמת תקשורת כשירות עם CPaaS  Avaya OneCloud. בנוסף, Avaya Spaces הגיעה להיות פיינליסטית בקטגוריית פלטפורמת שיתוף הפעולה הטובה ביותר.

Avaya Spaces היא פלטפורמת שיתוף פעולה של פגישות ותהליכי עבודה המשלבת פגישות וידאו באיכות HD, צ'אט, מאגר מסמכים שיתופי וניהול משימות.

Avaya OneCloud CPaaS נמצאת בלב פלטפורמת החוויה המונעת על ידי Avaya OneCloud AI ומאפשרת לעסקים ליצור חוויות חשובות לעובדים וללקוחות שלהם.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - יח"צ

רפי שקולניק, מנכ"ל Avaya ישראל: "אנו שמחים לקבל הכרה כזו של חדשנות, ונמשיך לבנות את הפתרונות הטובים ביותר עבור לקוחותינו ושותפינו. Avaya Spaces ו- Avaya OneCloud CPaaS מספקים ערך מדהים לאוויה ומעניקים יכולות תקשורת ושיתוף פעולה יוצאות דופן ללקוחות כחלק מפלטפורמת החוויה המונעת על ידי Avaya OneCloud AI" אמר. עוד הוסיף כי, "שניהם משמשים כפתרונות מרכזיים לארגון המתאים להסתגלות לדרכי עבודה חדשות ומגעים עם לקוחות".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל