זירת העתיד: IABM תציג את תאטרון המגמות העתידיות בכנס IBC 2018

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אילו טכנולוגיות יהפכו למגמות עתידיות? IABM תציג אותן בכנס IBC 2018 (תמונה: IABM)

 

אילו חידושים מחכים לנו בתחום ה-AV בעתיד? מה תהיינה המגמות השונות אליהן יתיישרו היצרנים והמפיצים השונים בשוק? לפי ארגון IABM הטכנולוגיות העתידיות הללו פורצות לשוק כבר עכשיו ויותר משהן גורמות לשינוי בדרך בה הצרכנים יוצרים אינטרקציה עם התכנים שמציעות החברות, הן פותחות דרכים חדשות ליצירה, רכישה, הפקה, ניהול והפצה של תכנים – ובעקבות כך גם ליצירת תנאים שיובילו להשלה של טכנולוגיות והתקנים חדשים ומעודכנים יותר.

כדי להציג את הטכנולוגיות הללו ואת החברות שפועלות להפוך אותן למגמות שוק, ינהל הארגון בתערוכת IBC 2018 זירת פעילות מיוחדת אותה הוא מכנה 'תאטרון המגמות העתידיות' ובו יעלו על הבמה ויתייגו לעיני קהל חברות שנבחרו עם המוצרים שלהן. הזירה העתידית הזו תהיה פתוחה לכל המבקרים בכנס והם יוכלו לראות מצגות שחוקרות את הטכנולוגיות המתהוות והעתידיות ולאילו מגמות עסקיות אפשר להוביל אותן, כולל מבט אל מעבר לאופק אל טכנולוגיות חדשות שטרם נקלטו בכלל במכ"ם.

במהלך השבועות האחרונים נרשמו חברות לקראת האירוע, ובימים הקרובים אמור הארגון להכריז על רשימת המציגים בתחומים כמו בינה מלאכותית, לימוד מכונה וירטואליזציה, הפוטנציאל שקיים במציאות המדומה, הצגת תוכן מותאם אישית במסעות פרסום ועוד.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל