יום רביעי , פברואר 20 2019
דף הבית | VR | זירת העתיד: IABM תציג את תאטרון המגמות העתידיות בכנס IBC 2018

זירת העתיד: IABM תציג את תאטרון המגמות העתידיות בכנס IBC 2018

אילו טכנולוגיות יהפכו למגמות עתידיות? IABM תציג אותן בכנס IBC 2018 (תמונה: IABM)

 

אילו חידושים מחכים לנו בתחום ה-AV בעתיד? מה תהיינה המגמות השונות אליהן יתיישרו היצרנים והמפיצים השונים בשוק? לפי ארגון IABM הטכנולוגיות העתידיות הללו פורצות לשוק כבר עכשיו ויותר משהן גורמות לשינוי בדרך בה הצרכנים יוצרים אינטרקציה עם התכנים שמציעות החברות, הן פותחות דרכים חדשות ליצירה, רכישה, הפקה, ניהול והפצה של תכנים – ובעקבות כך גם ליצירת תנאים שיובילו להשלה של טכנולוגיות והתקנים חדשים ומעודכנים יותר.

כדי להציג את הטכנולוגיות הללו ואת החברות שפועלות להפוך אותן למגמות שוק, ינהל הארגון בתערוכת IBC 2018 זירת פעילות מיוחדת אותה הוא מכנה 'תאטרון המגמות העתידיות' ובו יעלו על הבמה ויתייגו לעיני קהל חברות שנבחרו עם המוצרים שלהן. הזירה העתידית הזו תהיה פתוחה לכל המבקרים בכנס והם יוכלו לראות מצגות שחוקרות את הטכנולוגיות המתהוות והעתידיות ולאילו מגמות עסקיות אפשר להוביל אותן, כולל מבט אל מעבר לאופק אל טכנולוגיות חדשות שטרם נקלטו בכלל במכ"ם.

במהלך השבועות האחרונים נרשמו חברות לקראת האירוע, ובימים הקרובים אמור הארגון להכריז על רשימת המציגים בתחומים כמו בינה מלאכותית, לימוד מכונה וירטואליזציה, הפוטנציאל שקיים במציאות המדומה, הצגת תוכן מותאם אישית במסעות פרסום ועוד.