יום רביעי , מאי 27 2020

חברת האינטגרציה שלא נחה לרגע

גם אחרי שנים רבות בתערוכות ISE, בחברת ברקאי מתכוננים בצורה יסודית. פגשנו את שי קדמון, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה לראיון בנושא

קדמון: "תערוכת ה ISE היא הפלטפורמה החשובה ביותר עבורנו מכיוון שהיא מאפשרת לנו לפגוש את נציגי היצרניות של הפתרונות אותם אנחנו משווקים ומתקינים כל השנה. אומנם כולנו עסוקים במוצרים ופתרונות אבל פגישה שנתית בלתי אמצעית עם הנציגים השונים, שבמהלך השנים הפכו גם לידידים, עושה הבדל משמעותי.  

ככל שנה, גם השנה נתמקד בפגישות טכניות ופגישות מסחריות. בפגישות הטכניות אנחנו למדים על היכולות, הפיתוחים החדשים ועל המגמות העולמיות ומעבדים את המידע הרב לידע שעובר מהנהלת החברה לצוותי המשימה במטרה לשמר את היתרון של ברקאי בשוק. 

הפגישות המסחריות עוסקות באיתור טכנולוגיות חדשות של יצרניות ותיקות וחדשות, במטרה להמשיך להביא את הכלים העדכניים ביותר ללקוחות החברה ולהמשיך להוביל בחדשנות" 

 

חברת ברקאי נוסדה בשנת 1969 ועסקה בעיקר במערכות כריזה ומוסיקת רקע, אולם בהמשך דרכה היתה ברקאי לאחת מפורצות הדרך בתחום ה AV הארגוני מקצועי, כפי שכולנו מכירים היום. מאז ממוצבת ברקאי כחברת אינטגרציה מובילה עם רזומה של מאות ואולי אלפי פרויקטים במנעד עצום של סוג והיקף ועם ידע רב אותו היא חולקת בשמחה עם מקצועני התעשייה.  

קדמון: "הידע הרב הקיים בברקאי מאפשר לנו לעדכן גם פונקציות נוספות בתעשייה כמו יועצים אשר צמאים ללמוד ולהתפתח ולהפגיש אותם וגם לקוחות נבחרים עם טכנולוגיות, נציגי יצרניות ואנשי שירות ובכך להדק את מערכות היחסים החשובות בינם לבין ברקאי". 

השנה יצאו שישה נציגים מחברת ברקאי אשר ממלאים תפקידים מגוונים בחברה, והיומנים של כולם כבר עמוסים, עם חלונות זמנים צרים לשיטוט ואיתור טרנדים נוספים. הפוקוס השנה יהיה בתחום הוידאו סטרימינג אשר צובר תאוצה. 

חלק מהאוסף במשרד של שיי- ריח של ניסיון