גם אחרי שנים רבות בתערוכות ISE, בחברת ברקאי מתכוננים בצורה יסודית. פגשנו את שי קדמון, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה לראיון בנושא

קדמון: "תערוכת ה ISE היא הפלטפורמה החשובה ביותר עבורנו מכיוון שהיא מאפשרת לנו לפגוש את נציגי היצרניות של הפתרונות אותם אנחנו משווקים ומתקינים כל השנה. אומנם כולנו עסוקים במוצרים ופתרונות אבל פגישה שנתית בלתי אמצעית עם הנציגים השונים, שבמהלך השנים הפכו גם לידידים, עושה הבדל משמעותי.  

ככל שנה, גם השנה נתמקד בפגישות טכניות ופגישות מסחריות. בפגישות הטכניות אנחנו למדים על היכולות, הפיתוחים החדשים ועל המגמות העולמיות ומעבדים את המידע הרב לידע שעובר מהנהלת החברה לצוותי המשימה במטרה לשמר את היתרון של ברקאי בשוק. 

הפגישות המסחריות עוסקות באיתור טכנולוגיות חדשות של יצרניות ותיקות וחדשות, במטרה להמשיך להביא את הכלים העדכניים ביותר ללקוחות החברה ולהמשיך להוביל בחדשנות" 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה

חברת ברקאי נוסדה בשנת 1969 ועסקה בעיקר במערכות כריזה ומוסיקת רקע, אולם בהמשך דרכה היתה ברקאי לאחת מפורצות הדרך בתחום ה AV הארגוני מקצועי, כפי שכולנו מכירים היום. מאז ממוצבת ברקאי כחברת אינטגרציה מובילה עם רזומה של מאות ואולי אלפי פרויקטים במנעד עצום של סוג והיקף ועם ידע רב אותו היא חולקת בשמחה עם מקצועני התעשייה.  

קדמון: "הידע הרב הקיים בברקאי מאפשר לנו לעדכן גם פונקציות נוספות בתעשייה כמו יועצים אשר צמאים ללמוד ולהתפתח ולהפגיש אותם וגם לקוחות נבחרים עם טכנולוגיות, נציגי יצרניות ואנשי שירות ובכך להדק את מערכות היחסים החשובות בינם לבין ברקאי". 

השנה יצאו שישה נציגים מחברת ברקאי אשר ממלאים תפקידים מגוונים בחברה, והיומנים של כולם כבר עמוסים, עם חלונות זמנים צרים לשיטוט ואיתור טרנדים נוספים. הפוקוס השנה יהיה בתחום הוידאו סטרימינג אשר צובר תאוצה. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
חלק מהאוסף במשרד של שיי- ריח של ניסיון
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל