הליין אפ של BenQ ל-ISE

בסימן שמונה שנים רצופות בהן היא מציגה ב-ISE, ,תציג חברת BenQ, יצרנית פתרונות ומובילת שוק טכנולוגית, את יכולות אינטגרציית התוכנה החדשה מתוצרתה לצד צגים לשילוט דיגיטלי ופתרונות הקרנה לצרכים מקצועיים, מסחריים וחינוכיים בתערוכה השנה. בחברה מסרו כי  יציגו את מקרן הלייזר בעל רזולוציית 4K UHD מתוצרתה באזור המוגדר One-stop solution. המקרן מדגם LU9715 BlueCore, מאפשר הקרנה אנכית והקרנה על גבי משטחים מעוקלים (360 מעלות) ומאפשר יצירה של מיצגים מרהיבים ומאתגרים.

בנוסף תוצג תוכנת X-Sign לניהול תכני שילוט דיגיטלי, מערכת Smart Data בשם Skyrec, פתרון קירות מסכים בעל מסגרת דקה במיוחד ושילוט פס דיגיטלי מאורך. החברה גם תציג פתרון שידור מצגות אלחוטי בשם InstaShow אשר יודגם במסגרת יכולותיה של BenQ ליצור ועידות יעילות בשילוב מסכים אינטראקטיביים (IFP – Interactive Flat Panel), מקרנים וכלים לרישום הערות בצד מצגות כדוגמת EZWrite 3.0 וNFCPen. בחלקו של הדוכן המוגדר עבור "מוזמנים בלבד" ניתן יהיה להתרשם מפתרון ה-Google Jamboard אשר הושק בסוף אוקטובר האחרון.

"החיים הופכים להיות מונעי טכנולוגיה, לא רק בחדרי ישיבות, אלא גם בדרך בה אנו מבצעים רכישות או מנהלים את חיינו. אנשים רוצים להקיף עצמם בטכנולוגיה אינטראקטיבית המקרבת אותם לחברים ולמותגים" כך מסר פיט וואנג (Pete Wang), נשיא BenQ אירופה. הוא הוסיף: "BenQ שואפת ליצור טכנולוגיה ההופכת סביבה שיתופית לקלה יותר".

את BenQ תוכלו למצוא השנה ב-Hall 5 בדוכן U24.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל