מאות מבקרים בכנס השנתי הגדול מסוגו עד כה של חברת Crestron בישראל

ביום שני 28.3.2016 ערכה ענקית פתרונות השליטה והבקרה, מערכות המולטימדיה והניהול לחדרי הישיבות Crestron Electronics את כנס הלקוחות השנתי של החברה בישראל, אשר נערך מדי שנה מאז פתיחתו של המשרד הרשמי בארץ בשנת 2012.

הכנס, הגדול מכולם עד כה, התקיים השנה במלון דניאל בהרצליה פיתוח והתארחו בו למעלה מ-250 אינטגרטורים, לקוחות ויועצים מובילים בתחומי ה-AV וה-IT בארץ אשר יכלו להתרשם משלל הפתרונות פורצי הדרך להפעלה וניהול של חדרי ישיבות לצד מערכות למיתוג ולהפצת ווידאו של החברה. במהלך הכנס, חשפה Crestron לראשונה בישראל את הדור החדש של מערכת ה-Crestron Fusion® Cloud: מערכת ניהול וניטור מרכזית מבוססת ענן, המאפשרת שליטה ובקרה בכל מערכות ה-AV בארגון בפריסה בינלאומית.

את הכנס פתח מנכ"ל Crestron בישראל, מר רונן ברוקשטיין, אשר סקר את פעילות החברה בשנה החולפת והציג מספר פרוייקטים מרכזיים אשר יושמו בארץ באמצעות פתרונות Crestron. ברוקשטיין ציין כי פרוייקטים רבים תוכננו על פי תכנית Crestron Certified Design ורובם המוחלט יצאו לפועל עם פתרון מלא, מקצה לקצה, של החברה: "למעלה מ-150 פרוייקטים תוכננו בסיוע Crestron בהתאם לתוכנית ה-Crestron Certified Design ומעל ל-80% מהפרויקטים יצאו לפועל עם פתרון Crestron מלא".

ברוקשטיין הציג את מרכז המבקרים החדש שפתחה החברה בכפר סבא (Crestron Experience Center), והזמין את הלקוחות להגיע ולהתרשם ממערכות ופתרונות Crestron באופן בלתי אמצעי: "במרכז יכולים לקוחות קיימים וחדשים להתרשם ממערכות מיתוג לחדרי Huddle, חדרי Collaboration, מערכות Video wall מתקדמות, מערכות UC, BYOD וכן ממגוון פתרונות לניהול כלל משאבי הארגון מבוססים פלטפורמת Crestron Fusion".

לאחר מכן חשף דן ג'קסון (Dan Jackson), המשמש כמנהל R&D במטה החברה בארה"ב, מעט מתוכניות הפיתוח העתידיות של Crestron וסקר בפני המשתתפים הרבים את פתרונות ה-DigitalMedia, החל מתחילת דרכם לפני למעלה מ-8 שנים, כאשר פרצה Crestron את הדרך עם מערכות מיתוג דיגיטאליות ראשונות בעולם, ועד למערכות בנות זמננו המשלבות יכולות 4K ו-Video Streaming על גבי פלטפורמה אחודה.

בהמשך הציג CTO Crestron בישראל, עומר ברוקשטיין, את האופן שבו רואה Crestron את השילוב בין עולמות ה-AV וה-,IT והסביר כיצד משתלבת מערכת Crestron Fusion במודל ה-SaaS החדש בחזון זה. ברוקשטיין הציג בפני הקהל הרב שנכח במקום את יתרונות המערכת מבחינת ריכוזיות, ניטור ויעילות: "מערכת Crestron Fusion® מאפשרת לראשונה למנהלי ה-IT בארגונים לנהל את כלל המערכות שלהם כמקשה אחת על גבי פלטפורמה אחת ולנטר את כלל מערכות ה-AV הפרוסות בארגון בצורה פרו-אקטיבית ומרוכזת המייעלת את עבודת הארגון. עד כה פועלות בהצלחה בישראל למעלה מ-20 מערכות Fusion, בארגונים בסדרי גודל שונים".

 

המהפיכה הבאה בעולם חדרי הישיבות
בנוסף, הציג ברוקשטיין את טכנולוגיית PinPoint של Crestron אשר מהווה לדבריו את "המהפכה הבאה בעולם חדרי הישיבות", ומאפשרת חיבור בין חללי המשרדים וחדרי הישיבות בארגון: "טכנולוגיית PinPoint מאפשרת חיבור בין חללי המשרדים בחברות ועובדי הארגון באופן בו כל עובד בחברה יכול לחפש, לזמן ולזהות חדרי ישיבות בארגון ישירות מהמכשיר הנייד אשר בכיסו".

הארגונים הקטנים והבינוניים מובילים באימוץ טכנולוגיות

, מאות מבקרים בכנס השנתי הגדול מסוגו עד כה של חברת Crestron בישראל, AVmaster מגזין המולטימדיה
דניאל ג'קסון

עם סיום האירוע שוחחנו קצרות עם דניאל ג'קסון, מנהל ה-R&D של Crestron, אשר שיתף אותנו בזווית הראייה הייחודית שלו על עולם ה-Pro AV המתפתח. דניאל (34) מתגורר בניו יורק, עובד ב- Crestron בעשר השנים האחרונות, סיפר כי בשנים האחרונות ישנה מגמה המתבטאת בהרחבת הפעילות מול ארגוני האנטרפרייז. הוא הוסיף כי חברות ההייטק והארגונים הקטנים והבינוניים מובילים את השוק באימוץ הטכנולוגיות, כאשר הארגונים הגדולים מצויים מאחוריהם בהפרש משמעותי בשל תופעות טבעיות של "מאבקי כח ואינטרסים בחברות גדולות ורצון להשאיר את המצב הקיים כפי שהוא".

על תופעת חדרי ההאדל (Huddle Rooms) המצמצמת את מספר חדרי הישיבות הגדולים בארגונים באמצעות פתרונות המאפשרים ישיבות בחללים מסוגים שונים ומותאמים למספר קטן יותר של אנשים, אמר, כי הפלטפורמה הטכנולוגית תאפשר לעובדים לערוך ישיבות מכל מקום ובאמצעות כל מכשיר ותצמצם את נחיצות ההגעה של עובדים למשרדי החברה או לחדרי הישיבות.

ג'קסון העניק לנו זווית ראייה מרעננת על Crestron בציינו כי החברה רואה את עצמה כחברת תוכנה ויצרנית סטנדרט לארגונים, הוא הסביר כי הדבר החשוב ביותר בעיניו לארגונים כיום הוא אימוץ ושימוש בפלטפורמה עם מספר הולך ופוחת של רכיבי חומרה נדרשים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל