חברת Kramer משיקה את מרכז ההדרכה באייר-פורט סיטי

kramer, AVmaster מגזין המולטימדיה
האני מאמין של דר' קרמר

חברת Kramer Electronics הירושלמית השיקה את מרכז ההדרכות ה'קידמי' שלה הממוקם באייר פורט סיטי. המרכז הוקם במטרה לתת מענה למגוון פעילויות החברה במרכז הארץ וישרת קהלים שונים, החל מאנשי התעשייה והשותפים העסקיים של החברה, אשר יהנו מקורסים מעמיקים בהם יוכלו להרחיב את הידע על ביצוע התקנות, טיפול בתקלות ואף תכנון פרויקט באפקטיביות מקסימלית, דרך קורסים אשר 'נתפרו' במדויק לאנשי המפתח אצל לקוחות הקצה, אשר יוכלו ללמוד לתפעל את פתרונות ארגונם בעידן ה AV over IP על ידי למידת היסודות והמבוא לפתרונות ה AV של החברה, ועד אורחים אשר יוכלו לחוות חללי עבודה מצוידים שרוכזו במתחם.

 

kramer, AVmaster מגזין המולטימדיה
עציון שמעוני, מנהל המכירות בישראל
kramer, AVmaster מגזין המולטימדיה
ניר אליזוב, Pre-sale Manager

חברת Kramer משקיעה רבות בהידוק הקשר עם שותפיה ולקוחותיה, והמתחם צויד במגוון חללים עובדים אשר יאפשרו המחשה של פתרונות החברה הרבים. מהחברה נמסר שהמטרה העיקרית היא להעביר ללקוח הסופי את כל מה שהוא צריך על מנת לתפעל פתרונות AV.  

 

היעד לשנת 2018 עומד על עשרות קורסים והסמכות אשר יכללו חומר תיאורטי ומעשי, כולל תכנות וקינפוג במגוון קורסים אשר ימשכו בין חצי יום ועד מס' ימים.

 

בנוסף ישמש המתחם לקורסים עבור מנהלי מכירות של שותפי החברה מאחר והיכרות מעמיקה שלהם עם פתרונות החברה, יעניקו להם ערך אמיתי בתהליכי המכירה המורכבים.

kramer, AVmaster מגזין המולטימדיה
kramer, AVmaster מגזין המולטימדיה
kramer, AVmaster מגזין המולטימדיה
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל