יום רביעי , אפריל 14 2021

חברת LG ממנפת את יכולותיה בתחום התצוגה ונכנסת לעולם ההדמיות הרפואיות

לאחר שנים של התמקצעות בטכנולוגיות חדשניות בתחום המסך השטוח, נכנסת חברת LG Electronics לשוק הצומח של מכשירי הדמיות רפואיות עם מוניטורים קליניים המיועדים לחדרי ניתוח, ואשר עוצבו במיוחד לשימוש של רופאים מומחים שצריכים, לא פעם, לקבל בעזרתם החלטות מצילות חיים. המוניטורים החדשים של LG לצד מכשירי תצוגת צילומי הרנטגן, הוצגו בשבוע שעבר בתערוכת ה- RSNA 2016, המפגש השנתי הרשמי של אגודת הרדיולוגים האמריקאית בשיקגו.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

מוניטור ה-8MP של LG

המוניטור הקליני של LG, ברזולוציית 8MP, הוא מסך IPS בגודל 27 אינץ' המציג 3840 על 2160 פיקסלים, שעוצב במיוחד על מנת למקסם את יעילות צוות בית החולים, המאפשר עבודה לאורך זמן תוך ביצוע מטלות שונות בו זמנית. מלבד בהירות מתקדמת, המוניטור אף מספק לרופאים זוויות צפייה שונות, עיוות תמונה מינימאלי ותמונה מדויקת. המוניטור תומך בתצוגת תמונה דיגיטלית ובתכני – DICOM, מה שאומר שגווני אפור יתוקנו באופן אוטומטי על מנת לשמור על דיוק בתמונה. המוניטור, שכויל בעדינות על מנת להבטיח עקביות בין המכשירים השונים, מצויד בטכנולוגיית ייצוב בעזרת אור אחורי על מנת לוודא רמות בהיקות יציבות. מצב סנכרון דינאמי מפחית הבדלי זמן במתן הקלט, בעוד הבהוב עדין והגדרות המשתמש עוזרים להקטין את המאמץ שבקריאת הממצאים, תופעה שחוזרת על עצמה בקרב רופאים ואחיות שעובדים משמרות ארוכות.

מוניטור חדר הניתוח 8MP של LG

מוניטור ה-8MP המיועד לחדר הניתוח בגודל 27 אינץ', פותח עבור מגוון רחב של שימושים בזירת חדרי הניתוח. מי שירוויחו ממנו במיוחד הם מנתחים התומכים בניתוחים המאופיינים בטכניקות של התערבות מינימאלית, כאשר יצפו במתרחש במוניטור הרחב והמדויק של LG. פאנל ה-8MP UHD שאין שני לו מבחינת רמת הבהירות, עוזר לרופאים לבצע פעולות רפואיות מורכבות, בעוד טכנולוגית הIPS של המוניטור מאפשרת למומחים מהצד לצפות במסך משלל זוויות מבלי לחוות עיוותים בתמונה. מיקסום יכולות הבהירות עד לרמה של 800 NITS הופך את המוניטור לאידיאלי עבור חדרי ניתוח מוארים במיוחד. המוניטור מכסה למעלה מ99% בסולם הצבעים sRGB כאשר הוא משאיר שטח המיועד במיוחד לספקטרום הצבע האדום, מה שיאפשר לרופאים להבדיל בקלות בין סוגים שונים של רקמות וכלי דם.

גלאי X-RAY דיגיטאלי לצילומי הרנטגן של LG

בתי חולים מודרניים מצוידים בטכנולוגיה ניידת, קלת משקל שמחזיקה לאורך זמן. ציוד זה קריטי על מנת לספק את הטיפול המקצועי ביותר עבור החולים. מכשיר ה- DXD (גלאי ה- X-RAY הדיגיטאלי לצילומי הרנטגן) שיוצג בתערוכת ה-RSNA השנה, יפיק תמונות רנטגן ברמה גבוהה בתוך שניות, תוך שימוש ביכולות עיבוד התמונה של 16 ביט וטווח פיקסלים מזערי של 127 מיקרומטרים, המפיקים תמונה ברזולוציה גבוהה במיוחד עבור טכנאי רנטגן ורדיולוגים אשר יוכלו לזהות בעיות בריאותיות במהירות. גוף המכשיר העשוי מסיבי מתכת וקרבון, הופך את LG DXD למתאים לשלל מתקנים רפואיים, בזמן שתקן ה- IP41 עבור עמידות נגד מים ואבק מבטיח ביצועים אופטימאליים אפילו כשה-DXD בא במגע עם אבקות או נוזלים.

"כניסתה של LG לתחום מכשירי ההדמיה מגלמת צעד חדש ונועז באסטרטגיה להרחיב את פעילות LG בשוק ה- B2B", אמר בריאן קוון, נשיא חטיבת הבידור הביתי של LG העולמית. "כמובילת דרך עולמית בתעשיית תצוגות הפרימיום, אנו בטוחים כי הטכנולוגיה LG תתרום באופן משמעותי לבתי חולים ומתקנים רפואיים, אשר מטרתם היא לשפר דיוק, איכות ויעילות במוצרי האבחון שלהם."

ה- RSNA הוא ארגון המונה למעלה מ- 54,000 רדיולוגים, אונקולוגיים, פיזיולוגים ואנשי מדע, המקדמים מצוינות בעולם הרפואה והבריאות דרך חינוך, מחקר וחדשנות טכנולוגית (RSNA.org). המוניטורים ומכשיר ההדמיה החדש של LG הוצגו לראשונה בתערוכת ה- RSNA 2016, אשר התקיימה בשבוע שעבר (27.11 – 2.12) . המוניטורים הרפואיים והקליניים יחלו להופיע בשווקי מפתח לאחר מכן. ה- LG DXD יהיה זמין החל מ-2017.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל