הפופולריות ההולכת וגוברת של חדרי ה-Huddle

אחד השינויים הבולטים ביותר בסביבת העבודה העסקית בשנים האחרונות הוא השינוי שחל בקונספט של חדרי הישיבות. אם בעבר עסקים התמקדו בבניית חדר ישיבות מאובזר במיטב הטכנולוגיה על מנת להרשים לקוחות או עובדים פוטנציאליים, הרי שכיום ישנה תזוזה לכיוון של יצירת מספר חדרי Huddle קטנים.

על פי חברת המחקר Wainhouse, חדרי Huddle מוגדרים כאזור ישיבות קטן ל-6 משתמשים ומטה, אשר מצוייד בציוד אודיו וידאו ותצוגה על פי דרישות העבודה. החדרים או החללים הללו הינם גמישים בצורתם ובעיצובם והם הולכים וצוברים פופולריות בד בבד עם כניסתם לשוק של הטכנולוגיות האינטראקטיביות במחירים אטרקטיביים כמו לוחות חכמים, מקרנים ומסכים אינטראקטיבים. אלו מאפשרים עריכת דיונים, השתתפות פעילה במאמצים בפרויקטים משותפים, תיאום יעדים, שיחות פרטיות עם לקוחות או קולגות בחללים חסכוניים המאובזרים על פי הדרישות הייעודיות.

כפי שחללי העבודה והמשרדים השתנו מקונספט של חללים סגורים ומחניקים לחללים פתוחים ומרובי אור טבעי, כך קורה עם המעבר מחדרי ישיבות גדולים למספר חדרי Huddle קטנים, גמישים ומאובזרים על פי הצורך הדרוש לארגון. הכלל לפיו כל הפגישות המשרדיות חייבות להיערך בחדר הישיבות "הגדול", איננו נכון יותר בארגונים רבים.

פיתרון RealPresence Centro של פוליקום

פיתרון של Ricoh

הגורמים המרכזיים המביאים מספר הולך וגדל של ארגונים בתכנון ושימוש בחדרי ה-Huddle הם הגמישות המתאפשרת באמצעותם, בין אם בעקבות היצירה של מספר חדרי ישיבות קטנים לצד, או במקום חדר הישיבות הראשי, היכולת לנהל תקשורת בצורה פרטית ובקבוצות קטנות יותר וכמובן האפשרות לריבוי חדרים בחיסכון משמעותי במחיר.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל