חוויה משודרגת – הכירו את Zoom Apps ו-Zoom Events

בין האפליקציות שמוטמעות מעתה בתוך פלטפורמת זום: פיתוח של ׳שומרי משקל׳ לשמירה על הבריאות, משחק בפיתוח הקומיקאית והמגישה אלן דג׳נרס ומגוון אפליקציות נוספות לשיתוף פעולה בזמן קיום שיחת וידאו. Events מאפשר לעסקים גדולים וקטנים כאחד לנהל ולארח אירועים בצורה חלקה – מאירועי מכירות, אירועי לקוחות ותערוכות ועד אירועים פנימיים בחברה. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - ZOOM

זום הודיעה על זמינותם של שניים מהחידושים היותר משמעותיים שלה לאחרונה: Zoom Apps ו-Zoom Events. Zoom Apps הן אפליקציות של צד שלישי המוטמעות בתוך זום ומספקות רמה חדשה של שיתוף פעולה, פרודוקטיביות ובידור. Zoom Events היא פלטפורמת All-in-One שמאפשרת למשתמשים ליצור בקלות ובמהירות מגוון רחב של אירועים וירטואליים אינטראקטיביים וסוחפים עבור כוח העבודה ההיברידי ומעבר לו.

הכנסת אפליקציות אהובות לפלטפורמת הזום

השקת Zoom Apps מרחיבה את ההיצע של ׳זירת האפליקציות׳ של זום, שכבר מארחת כיום למעלה מ -1,500 תוכנות צד שלישי. מעבר לכך, פלטפורמת Zoom Developer מאפשרת ללקוחות, מפתחים ונותני שירות לבנות בקלות אפליקציות ושילובים נוספים, כולל Zoom Apps, על גבי פלטפורמת תקשורת הווידאו המובילה בתעשייה.

באמצעות Zoom Apps, המשתמשים יכולים לשפר את הפרודוקטיביות שלהם ולהישאר ממוקדים בעבודה, על ידי שילוב האפליקציות המועדפות עליהם בפגישות הווידאו. זום כבר מציעים מספר אפליקציות מועילות במיוחד היום, ומפתחת עוד רבות אחרות. ביניהן ניתן למצוא מספר יישומים סופר-פופולריים ושימושיים:

Asana: אפליקציה המאפשרת אירוח פגישות תכליתיות עם היכולת ליצור לפני כן רשימת משימות בפגישה והגדרת השלבים הבאים לעבודה המשותפת, כך שהצוותים בכל ארגון תמיד עובדים עם אג'נדה ברורה. ניתן גם ליצור, לערוך ולהקצות משימות, וכל זאת מבלי לעזוב את פגישת הזום.

Dot Collector: אפליקציה שמאפשרת לכל אחד בפגישה לשתף את נקודת המבט שלו באמצעות משוב וסקרים בזמן אמת. האפליקציה מסייעת לייצור שיתוף פעולה כוללני יותר, שקיפות ויחסים משמעותיים בין עמיתים.

Dropbox Spaces: משתתפים בפגישות זום יוכלו מעתה להיות מעודכנים לפני, במהלך ואחרי הפגישות על ידי שיתוף פעולה בזמן אמת בשטח עבודה משותף אחד.

Heads Up! : משחק מהנה ומצחיק שיצרה מנחת הטלוויזיה הפופולרית אלן דג'נרס. המשחק מתאים במיוחד לגיבוש בין עובדים או חברים, והוא דרך מהנה להעביר זמן עם הקולגות בזמן ההמתנה לפגישות שיתחילו. האפליקציה פותחה עבור Zoom על ידי Ellen Digital ו- Playco.

Wellness That Works: בפיתוח ׳שומרי משקל׳: האפליקציה, שפותחה על ידי החברה המובילה בירידה במשקל ובריאות – ׳שומרי משקל׳, מסייעת למשתמשים לנוע יותר, לאכול טוב יותר ולשפר את בריאותם כשהיא כוללת התראות שמזכירות לעמוד ולהתמתח, מעקב יומי אחר צריכת מים, כלים לשיפור החשיבה ומתכונים קלים ומהירים להכנה. האפליקציה מנצלת את המומחיות של שומרי משקל ומסייעת למשתמשים לבנות ולשמור על הרגלים בריאים בכל רגע – אפילו בזמן פגישות.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - ZOOM

שיפור חוויות האירועים ההיברידיים והווירטואליים

Zoom Events היא פלטפורמת All-in-One המעניקה לארגונים את היכולת ליצור חוויות היברידיות ווירטואליות מרתקות. Zoom Events מאפשרים לעסקים גדולים וקטנים כאחד לנהל ולארח אירועים אחד אחרי השני בצורה חלקה – מאירועי מכירות, אירועי לקוחות ותערוכות ועד אירועים פנימיים. הפלטפורמה מציעה תכונות מועילות במיוחד, כמו ׳מרכזי׳ אירועים, חללי אירועים עסקיים ייעודיים, רישום לאירוע הניתן להתאמה אישית וחיבור עם עמיתים דרך שיח בלובי המותאם לצ'אט. Zoom Events מאפשרים גם דיווח המיועד למארגנים לגבי כל אירוע מבחינת הרישום, נוכחות ומכירת כרטיסים.

OnZoom, פתרון ממוקד לצרכני זום, מסייע למותגים ולעסקים קטנים להגיע לקהל צרכנים על ידי יצירה, אירוח וייצור רווח כלכלי מאירועים – כמו שיעורי כושר ובישול, הצגות תיאטרון ועוד. OnZoom תישאר בשלב זה בבטא ותשמש מקום בו עסקים קטנים ויזמים יוכלו לארח ולפרסם אירועים במדריך האירועים הציבורי של זום. OnZoom הוא רק חלק אחד מפתרונות האירועים הווירטואליים של זום.

"אני נרגש לראות את החזון שהצבנו לפלטפורמה שלנו מתעורר לחיים באמצעות Zoom Apps ו-Zoom Events, מכיוון שהעולם מאמץ אזורי עבודה חדשים, ומעצים את כוח העבודה כיום ולעתיד," אומר אריק ס. יואן, מייסד ומנכ"ל זום. "חידושים אלה ישפרו את האופן שבו אנו מתחברים ומשתפים פעולה עם עמיתים, חברים, בני משפחה ועוד, תוך שיפור הפרודוקטיביות ושיתוף הפעולה ושמירה על אלמנטים של כיף ואיכות חיים."

״Zoom Apps ו-Zoom Events הם מרכיבים קריטיים במעבר של זום מאפליקציה לפלטפורמה", אמר רופאם ג'אין, סגן נשיא טכנולוגיות מידע ותקשורת בחברת האנליסטים Frost & Sullivan. "פתרונות אלה מאפשרים למשתמשים להשיג יותר באמצעות תקשורת וידאו ומהווים עדות למשימה של זום לעזור ללקוחות ליצור ולפתח עסקים לחלוטין בפלטפורמה שלה – בין אם באמצעות יישומים, שילובים, אירועים או שירותים אחרים."

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - ZOOM
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל